nfs world 0 rep 0 cash...

Atakanbasturk
17-09-2011, 15:51   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
44 mesaj

Oyunu orjinal sitesinden indirdim kurdum dün öğleden sonra. Herşey güzeldi cash de rep de geliyordu. Lwl 6 olduktan sonra Boost aldım parayla. Oyuna bağlanmıştım ve uzun süre oynayacaktım multiplayer olarak. Boost aldıktan sonra tire 2 araba alıp tier 1 yarışlarda oynadım hep rakiplerim tier 2 arabalar oldu. Baktım arabayı çok iyi kontrol edemiyorum sattım ve eski arabama döndüm. Ve o andan sonra hiçbir yaroıştan ne rep ne de cash kazanabildim. Sğrekli 0 veriyo kartta çıkımıyo tabii doğal olarak, lwl da atlanmıyor. Öle saçmaladı oyun. Bende o ilerlememi silip baştan başladım, gene 0 herşey. Bu sefer komple hesap değiştirdim(bu arada oyunu da silip yüklüyorum, aynı oyun üstünden gitmiyorum) gene yarışlarda 0 veriyor. Delirecem yav. Başına böyle birşey gelen var mı? Varsa ve çözüm bulabilfdiyse bana da sölerseniz çok sevinirim. Oyunun kendisi değilde multiplayer oynamak feci hoşuma gitti. Normalde single player cıyım ben:D

ByReDD
29-09-2011, 00:11   |  #2  
Üye
62 mesaj

Valla arabadan desem.. araba gitmiş. Boost dan desem. Hesap değişmiş. Hesaptan desem.. oyun değişmiş. Valla kardeşim sen fena çukura girmişsin. Bence birdahaki sefere tier 1'le 1'e tier 2'ylede 2ye gir. İnşallah sorununu kısa zamanda çözersin.

TURKISH WARRIOR
01-10-2011, 07:11   |  #3  
Yeni Üye
34 mesaj

Nfs world un sitesinde destek kismi var oradan mesaj atarsan ilgilenirler mesaji ingilizce atarsan şansın daha fazla.

Son Düzenleme: TURKISH WARRIOR ~ 01 Ekim 2011 07:12
TURKISH WARRIOR
01-10-2011, 07:15   |  #4  
Yeni Üye
34 mesaj

Bu arada oyunda sohbet kısmında /join 13 yazarsan Turklerin serverina baglanirsin oyun cok zevklide hileciler hurdacilar ve kirk yilda bir cikan pro parcalar yuzunden sogudum pek takılmıyorum :)

azokla
14-10-2011, 22:33   |  #5  
Taze Üye
9 mesaj

ben oynuorum 50 lwlim yardım edebilirim bmw m3  var  /join13 turkler