Nikon Capture NX2 v2.4.0 Full - Süper Photoshop Ek

xxp2
03-03-2013, 13:26   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
22 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2010


Nikon Capture NX2 v2.4.0 Full - Süper Photoshop Eklentisi


Nikon fotoğraf işleme yazılımı Capture NX'i güncelledi: Capture NX2. Daha kolay kontrol edilebilen ve daha güçlü olduğundan bahsedilen yazılım; çoklu seçilebilir kontrol noktası, otomatik rötuş fırçası, gölge/aydınlık kontrolü, çabuk onarım, çalışma alanı gibi alanlarda yeniliklerle geliyor. Birçok ayar menüsü yenilenmiş, daha önceki versiyona göre daha kullanışlı menüler ile karşımıza çıkan NX2'de özellikle fotoğraf üzerinde tüm ayarları katman mantığı ile yapabilmek çok başarılı bir düşünce. RGB olarak istediğiniz bölgeden değer alarak fotoğrafın tonlamaları, ışığı, kontrastı gibi ayarlarda değişiklikleri çok rahat yaapbiliyorsunuz. Ayrıca görselleri sol menüden rahatlıkla seçerek ekrana taşıyabiliyoruz. Bir önceki versiyona göre yazılım daha hızlı açılıyor ve daha stabil çalışıyor..

Nikon NX yazılımı Nikon'un RAW görüntü işlem olanaklarını sunan yüksek görüntü kalitesine sahip NEF dosya formatının tüm özelliklerini destekliyor. Yazılım geniş bir kullanıcı kesimine yönelik olarak tasarlanmış. Nikon Coolpix serisi gibi kompakt dijital kamera sahibi kullanıcılar U point teknolojisine sahipCapture NX yazılımının sade kullanım özellikleri ile JPEG formattaki fotoğrafları üzerinde kırmızı göz giderme ve D-Lighting özelliği ile de fotoğrafların poz düzenlemesi gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebiliyorlar.

Yazılım, profesyonel ve ileri seviyedeki kullanıcıların işine yarayacak U-point teknolojisi ile birlikte 25 adet yeni özelliğe de sahip. Bu özellikler arasında grup işlemleri, gelişmiş renk yönetim sistemi Distorsiyon etkisi düzenleme fonksiyonu da yer alıyor.


İndir>TURBOBİT,UL.TO