nod32 tarama

Kapalı Hesap (101323)
08-01-2009, 00:30   |  #1  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
3,337 mesaj

bende  deep  freeze  enterprise 6.3  kurulu    kurmadan önce tarama yaptım    öyle kurdum   nod32  her  zaman güncel   ama  birşey  soracağım    nod32   isteğe  bağlı  tarama  yapmasam olur mu   yani tarama  yapmasamda  pc de  olan virüsü  bulabilir mi  neden sordun   derseniz   hergün tarama yapmaktan bıktım tarama yapması 40  dk sürüyor ama hep 0 tehdit bunun  dışında bir  sorun yok deep freeze  enterprise (gelişmiş) 6.3  çok iyi program  unfreezer  1.6  bile  hiçbir  şey yapamıyor kendim denedim unfreezer  log kısmında hep deep freeze  not  detected  yazıyor şu an  kadar  açtığım konularda  yardımcı  olduğunuz için teşekkürler  arkadaşlar  chıp  online  çok  yardımsever  bir forum

alibeg
09-01-2009, 19:35   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
16 mesaj

Selam

Dostum..   Hergün  aynı  tarama  işlemini  yapmak   durumunda  değilsin ( nod32 ) ile . Nod32 bulduğu  şüpheli dosyayı  karantinaya  alır .  Sende  onu analiz  için  gönderirsin . Tarama  yapmasanda  bulur  .

HİPNOZUM
11-01-2009, 15:24   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
870 mesaj

unfreezer 1.6 işlemez deepfreeze 6.3 sürümüne ayrıca bu programı kurmadan önce  antivirüs programıyla tam olarak taratmışsan pc'ni hiç bir virüsede rastlanmamışsa antivirüsünü çalıştırmasanda olur yanlız downloand yaptıgın zman herdefasında indirdiğin dosyaları taraddırmak için sadece kullanman yeterli