NOKİA 3603İ YAZILımda Sorunmu Var?

korkusuzmaraz
28-10-2012, 17:09   |  #1  
korkusuzmaraz avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
129 mesaj

Merhaba arkadaşlar nokia 6303i cep telefonum var. Birgün telefonumu arkadaşıma müzik dinlemesi için vermiştim. Oda müzik dinlerken 5 dakka olmadan telefon kendiliğinden kapandı. Olaylar bundan sonra başlıyor.

_Telefonu açtığımda menüdeki öğelerin yerleri değişmişti. Öğeleri kendi isteğime göre ne kadar düzersem düzeyim telefonu açıp kapattığımda tekrar eski halini alıyor.

_Ayrıca ben mesaj ayarlarında multimedya mesajı alımı açık olduğu halde kendiliğinden kapalı hale geçti. Daha sonra ayarı düzelttikten sora gelen multimedyayı da açamadım.

_Çektiğim fotoğrafaları galeride gözüküyor. Fakat açamıyorum.

Ne kadar fabrika ayarlarını geri yüklersem yükleyeyim birdaha da telefon eski haline gelmedi. Galiba format atmam lazım ama daha önce hiç atmadım ve formattan önce Nokia PC Suit le telefonun yazılımını güncelleştirmem gerekiyor mu?

Batuhan Karsan 26
29-10-2012, 11:13   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 62
2,471 mesaj
Alıntı: korkusuzmaraz  

Merhaba arkadaşlar nokia 6303i cep telefonum var. Birgün telefonumu arkadaşıma müzik dinlemesi için vermiştim. Oda müzik dinlerken 5 dakka olmadan telefon kendiliğinden kapandı. Olaylar bundan sonra başlıyor.

_Telefonu açtığımda menüdeki öğelerin yerleri değişmişti. Öğeleri kendi isteğime göre ne kadar düzersem düzeyim telefonu açıp kapattığımda tekrar eski halini alıyor.

_Ayrıca ben mesaj ayarlarında multimedya mesajı alımı açık olduğu halde kendiliğinden kapalı hale geçti. Daha sonra ayarı düzelttikten sora gelen multimedyayı da açamadım.

_Çektiğim fotoğrafaları galeride gözüküyor. Fakat açamıyorum.

Ne kadar fabrika ayarlarını geri yüklersem yükleyeyim birdaha da telefon eski haline gelmedi. Galiba format atmam lazım ama daha önce hiç atmadım ve formattan önce Nokia PC Suit le telefonun yazılımını güncelleştirmem gerekiyor mu?

Güncelleştirme varsa dene bence.

korkusuzmaraz
29-10-2012, 12:42   |  #3  
korkusuzmaraz avatarı
OP Yıllanmış Üye
129 mesaj
Alıntı: Batuhan Karsan 26  
 Güncelleştirme varsa dene bence.

Nokia PC Suitle güncelliyeceğim fakat güncellerken hafıza kartı veya sim kartın takılı veya çıkmış olması farkedermi?

korkusuzmaraz
29-10-2012, 15:33   |  #4  
korkusuzmaraz avatarı
OP Yıllanmış Üye
129 mesaj

Telefonu Nokia PC Suitle güncelleştirince sorunum düzeldi. Herşey siliniyor diye üzülmeme gerek kalmadı. Çünkü güncellemeden hemen önce yedekleme yapalım mı diye soruyor.