NOKIA 5310 Xpress Music yazılım güncelleme

bilhanozalp
30-08-2008, 20:49   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
22 mesaj

Arkadaşlar 5310 Xpress Music tel. yazılım güncellemesi yaptığım sırada "telefon kurtarma" menüsü açıldı, menüde pil ve adaptörü çıkarıp tekrar taktıktan sonra tekrar denemem gerektiği yazıyordu defalarca yaptım ancak sonuç alamadım Nokia pc suite telefonu görmüyor, şu an diğer bilgisayarlarda da aynı programlarla denedim sonuç alamadım sadece telefonun siyah ekran ışığı yanıyor.Daha önce de güncelleme yapmıştım ilk satın aldığımda böyle bir sorun olmamıştı.Bu konuyla ilgili fikri olan var mı?

DaRWeLL
30-08-2008, 21:04   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,851 mesaj

telefonun servis dısında güncellenmesi tehlikelidir.herhangi bir hatada çok büyük zarar verebilir.ilk yaptıgında böyle bişeyin olmaması şansından.garanti dışıdır.teknik servis...

pasifik
30-08-2009, 19:20   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj

ya arkadaşlar bir yardımınızı isteyeceğim...
nokia 5310 xpress aldım...ben teknolojiden uzak biriyim...hayrına bana bir yardım ediverseniz siz gençler..
buna bilgisayardan sözlü bir müzik yüklemem gerekiyor..yani bir şarkı...
bunu nasıl başarabilirim...hafıza kartı var...bana adım adım biri anlatsa hayrına...
teşekkürler...

EbRaR ErDeM
30-08-2009, 22:18   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,217 mesaj
Alıntı: DaRWeLL  
telefonun servis dısında güncellenmesi tehlikelidir.herhangi bir hatada çok büyük zarar verebilir.ilk yaptıgında böyle bişeyin olmaması şansından.garanti dışıdır.teknik servis...
Kesinlikle tehlikeli değildir. Nokia software updater ile çok rahat bir şekilde olabilmektedir. Telefonunuzu bir teknik servise gösterin.