Nokia 5800 v40

gfbemre1907
30-12-2009, 17:32   |  #1  
gfbemre1907 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
222 mesaj

Arkadaşlar Nokia 5800 V40 Güncellemesinin Ne Zaman Çıkacağından Haberi Olan Varmı?

Ocak Başı Diyolar Doğrumu?

NaMa
30-12-2009, 18:18   |  #2  
Yıllanmış Üye
188 mesaj

dua et doğru olsun ama skyfire doğru

gfbemre1907
30-12-2009, 18:57   |  #3  
gfbemre1907 avatarı
OP Yıllanmış Üye
222 mesaj

:)skyfire Ne?

Ocak Başı  Gibi Bişi Diyolar..İnşallah Doğrudur..En Çok Merak Edilen Ayarlar Varmış Galiba..IPhone Ayarlar..<

NaMa
01-01-2010, 16:57   |  #4  
Yıllanmış Üye
188 mesaj

skyfire tarayıcıdır en önemli özelliği herhangi bir siteden istediğin videoyu izleyebiliyorsun flash 10 destekli cunku örn facebook videoları
kinetik kaydırma yeni ev ekranı beklenen özellikler

NoteBook
03-01-2010, 19:55   |  #5  
NoteBook avatarı
Yıllanmış Üye
658 mesaj

V40 şu anda başta Almanya olmak üzere çeşitli Avrupa ülkelerinde kullanılıyor.
Ocak ayının sonuna doğru Türkiye'ye gelmesi bekleniliyor.
Özellik olarak kinetic scrolling ve ev ekranı 5530 a benziyor. Menü görünümü olarak N97 'ye benziyor.

NaMa
04-01-2010, 19:09   |  #6  
Yıllanmış Üye
188 mesaj
Alıntı: NoteBook  
Özellik olarak kinetic scrolling ve ev ekranı 5530 a benziyor. Menü görünümü olarak N97 'ye benziyor.

ispatın nedir produce codları yayınla ben o dieger avrupa ulkelerinin dillerinde kullanıcam telefonu

Karub
05-01-2010, 10:40   |  #7  
Karub avatarı
Yıllanmış Üye
2,652 mesaj

Eğer çıkmış olsaydı mutlaka internete düşerdi. Mesela v31 türkçe versiyonu çıkmadan ingilizce versiyonu kendini gösterdi :)
Araştırdığım kadarıyla ocak ayının sonu, şubatın başı deniliyor ama nokia'dan bir açıklama gelene kadar hepsi yalan
Avrupadakiler beta olmasın?:D

Son Düzenleme: Karub ~ 05 Ocak 2010 10:41
NoteBook
09-01-2010, 19:19   |  #8  
NoteBook avatarı
Yıllanmış Üye
658 mesaj
Alıntı: NaMa  
ispatın nedir produce codları yayınla ben o dieger avrupa ulkelerinin dillerinde kullanıcam

İspatım , Nokia Servisleri.

NoteBook
09-01-2010, 19:22   |  #9  
NoteBook avatarı
Yıllanmış Üye
658 mesaj
Alıntı: EbRaR ErDeM  
Ölümüne sallıyorsunuz. :

Sanırım sizin benimle bir zorunuz var :)
Ne dersem sallıyorsunuz diyorsunuz :)
Ben kendi kafamdan bir şey uydurmuyorum.Chip sayfalarında V40 ile ilgili bir haber okudum ve bunu gittim Nokia Servisine sordum.Onlar da bana benim size söylediklerimi söylediler.Eğer sallama ise sanırım Nokia Servisleri de sallıyor.Müşterileri kendileri bir şey sorduklarındaNokia Servisleri önce size sorsalar keşke EbRaR ErDeM :)

Son Düzenleme: NoteBook ~ 09 Ocak 2010 19:29
elrohiremre
09-01-2010, 19:38   |  #10  
Yıllanmış Üye
269 mesaj
Ölümüne sallıyorsunuz. :
Koptum :D xD

Adanalı.
09-01-2010, 20:21   |  #11  
Yıllanmış Üye
2,336 mesaj

Sanırım sizin benimle bir zorunuz var :)
Ne dersem sallıyorsunuz diyorsunuz :)
Ben kendi kafamdan bir şey uydurmuyorum.Chip sayfalarında V40 ile ilgili bir haber okudum ve bunu gittim Nokia Servisine sordum.Onlar da bana benim size söylediklerimi söylediler.Eğer sallama ise sanırım Nokia Servisleri de sallıyor.Müşterileri kendileri bir şey sorduklarındaNokia Servisleri önce size sorsalar keşke EbRaR ErDeM :)
Ben sorduğumda ne zaman geleceği ile ilgili bir bilgi yok dediler.

NoteBook
09-01-2010, 20:25   |  #12  
NoteBook avatarı
Yıllanmış Üye
658 mesaj
Alıntı: Adanalı.  
Ben sorduğumda ne zaman geleceği ile ilgili bir bilgi yok dediler.

Ben 02.01.2010 tarihinde Samsun / Atikler Nokia Servis noktasına sordum.Bana , Almanya başta olmak üzere ceşitli ülkelerde şu anda kullanıldığını , Ocak ayı sonu ya da Şubat ayı başında Türkiye'ye geleceğini söylediler.
Ama keşke önce EbRaR ErDeM'e sorsaydım.

Son Düzenleme: NoteBook ~ 09 Ocak 2010 20:27
Karub
11-01-2010, 00:04   |  #13  
Karub avatarı
Yıllanmış Üye
2,652 mesaj

Ben 02.01.2010 tarihinde Samsun / Atikler Nokia Servis noktasına sordum.Bana , Almanya başta olmak üzere ceşitli ülkelerde şu anda kullanıldığını , Ocak ayı sonu ya da Şubat ayı başında Türkiye'ye geleceğini söylediler.
Ama keşke önce EbRaR ErDeM'e sorsaydım.

İnanın her servis ayrı birşey söylüyor :) Eskişehir'de yaşıyorum ve geçen nokia club'a gittim daha doğrusu yolumun üzerindeydi öylesine telefonlara bakayım diye içeri girdim neyse.. 5800 için v40 sürümü çıkacak deniliyor bir bilginiz varmı dedim. Oradaki görevli hiç duymadım dedi.
Yani kesin bir durum söz konusu değil gibi.. Belkide bir kişi bu v40 dedikodularını ortaya attı ve şimdi bizim gibi zavallıların inanışlarını seyredip/okuyup gülüyor, eğleniyor. Bence v40 çıkmayacak.. Ama çıksa iyi olurAğzı kulaklarına varıyor

NoteBook
11-01-2010, 12:31   |  #14  
NoteBook avatarı
Yıllanmış Üye
658 mesaj
Alıntı: Karub  

İnanın her servis ayrı birşey söylüyor :) Eskişehir'de yaşıyorum ve geçen nokia club'a gittim daha doğrusu yolumun üzerindeydi öylesine telefonlara bakayım diye içeri girdim neyse.. 5800 için v40 sürümü çıkacak deniliyor bir bilginiz varmı dedim. Oradaki görevli hiç duymadım dedi.
Yani kesin bir durum söz konusu değil gibi.. Belkide bir kişi bu v40 dedikodularını ortaya attı ve şimdi bizim gibi zavallıların inanışlarını seyredip/okuyup gülüyor, eğleniyor. Bence v40 çıkmayacak.. Ama çıksa iyi olurAğzı kulaklarına varıyor

Konu servislerin ayrı ya da aynı şeyi söylemesi değil.V40 ister çıksın ister çıkmasın çok da önemli değil.Benim için önemli olan duyduğum bir şeyi sizlerle paylaştığımda birinin kalkıp ' Ölümüne Sallıyorsunuz' demesidir.Ne siz ne de bir başkası ne de ben burada Nokia Servisi değiliz.Nokia'yı biz icat etmedik, V versiyonun yazılımını da biz yapmıyoruz.Biri bir şey söylediğinde kalkıp burada paylaşıyoruz.Ama eğer buradaki amaç paylaşmaktan çok , paylaşan kişinin paylaştığı şey hakkında olumsuz bir şey duyduğunda paylaşan kişiyi rencide etmek ise boş yere kendimizi parçalıyoruz demektir.
Yine söylüyorum, Samsun / Atikler Nokia Servis'ine sordum ve kendileri bana evet Ocak ayının sonu ya da Şubat ayı gibi V40 versiyonunun Türkiye'ye geleceğini söylediler.Doğrudur ya da yanlıştır.Ama doğru da olsa yanlış da olsa ben duyduğum güzel bir şeyi paylaştım sadece.Keşke paylaşmasaydım.Ki sanırım artık paylaşmamam gerekiyor.
Ebrar Erdem isimli arkadaşımızın amacı nedir tam olarak bilmiyorum ama sanırım benim ile ilgili sorunları var.Söylediğim her şeye sallıyorsunuz dediğine göre..
Ben Bilgisayar Mühendisi değilim, Cep Telefonu mühendisi değilim, Teknoloji Dahisi değilim.Sıradan bir vatandaşım.Bilgisayarlara ve Cep Telefonlarına ilgim var o kadar.Aklıma bir şey takıldığında araştırıyorum bulduklarımı uygulamaya çalışıyorum ve paylaşmaya çalışıyorum.Ama paylaştığımda ölümüne sallıyor olarak görünüyorsam PAYLAŞTIĞIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM.

Karub
11-01-2010, 18:08   |  #15  
Karub avatarı
Yıllanmış Üye
2,652 mesaj

Konu servislerin ayrı ya da aynı şeyi söylemesi değil.V40 ister çıksın ister çıkmasın çok da önemli değil.Benim için önemli olan duyduğum bir şeyi sizlerle paylaştığımda birinin kalkıp ' Ölümüne Sallıyorsunuz' demesidir.Ne siz ne de bir başkası ne de ben burada Nokia Servisi değiliz.Nokia'yı biz icat etmedik, V versiyonun yazılımını da biz yapmıyoruz.Biri bir şey söylediğinde kalkıp burada paylaşıyoruz.Ama eğer buradaki amaç paylaşmaktan çok , paylaşan kişinin paylaştığı şey hakkında olumsuz bir şey duyduğunda paylaşan kişiyi rencide etmek ise boş yere kendimizi parçalıyoruz demektir.
Yine söylüyorum, Samsun / Atikler Nokia Servis'ine sordum ve kendileri bana evet Ocak ayının sonu ya da Şubat ayı gibi V40 versiyonunun Türkiye'ye geleceğini söylediler.Doğrudur ya da yanlıştır.Ama doğru da olsa yanlış da olsa ben duyduğum güzel bir şeyi paylaştım sadece.Keşke paylaşmasaydım.Ki sanırım artık paylaşmamam gerekiyor.
Ebrar Erdem isimli arkadaşımızın amacı nedir tam olarak bilmiyorum ama sanırım benim ile ilgili sorunları var.Söylediğim her şeye sallıyorsunuz dediğine göre..
Ben Bilgisayar Mühendisi değilim, Cep Telefonu mühendisi değilim, Teknoloji Dahisi değilim.Sıradan bir vatandaşım.Bilgisayarlara ve Cep Telefonlarına ilgim var o kadar.Aklıma bir şey takıldığında araştırıyorum bulduklarımı uygulamaya çalışıyorum ve paylaşmaya çalışıyorum.Ama paylaştığımda ölümüne sallıyor olarak görünüyorsam PAYLAŞTIĞIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM.

Şimdi konu dışına çıkmasın diye kısa kesmek istiyorum.. Resmen duygu sömürüsü yapmışsınız (alınmayın lütfen buradan böyle gözüküyor)
Neyse ne artık olan olmuş zaman geri alınmaz. Konumuza devam edelim bence.. :)

NoteBook
11-01-2010, 20:09   |  #16  
NoteBook avatarı
Yıllanmış Üye
658 mesaj

Karub arkadaşım,
Sanırım ben ne dersem siz yanlış anlaşılmaya odaklanmışsınız.Ya da başka bir şey var işin içinde.Bir şey söylüyorum sallıyorsun diyorsunuz kendimi savunuyorum duygu sömürüsü yapıyorsun diyorsunuz.
Ben bir şey söylediğimde konuyu başka bir yere çekerseniz her seferinde konu dışına daha çok çıkarız biz.

Karub
11-01-2010, 21:01   |  #17  
Karub avatarı
Yıllanmış Üye
2,652 mesaj

Neyse gereksiz bir konuşma bu ve ben size sallıyorsunuz demedim o sizin diğer meseleniz konumuza devam edelim :)

NoteBook
11-01-2010, 21:14   |  #18  
NoteBook avatarı
Yıllanmış Üye
658 mesaj

EVET MESELE BİZİM MESELEMİZDİ VE SEN BOŞ YERE ARAYA GİRDİN :) NEYSE,YAKINDA ÜNLÜ V40 GELİR DE HERKES RAHATLAR UMARIM :)

Karub
12-01-2010, 09:28   |  #19  
Karub avatarı
Yıllanmış Üye
2,652 mesaj
EVET MESELE BİZİM MESELEMİZDİ VE SEN BOŞ YERE ARAYA GİRDİN :) NEYSE,YAKINDA ÜNLÜ V40 GELİR DE HERKES RAHATLAR UMARIM :)

Bunu bir iltifat olarak görüyorum :)
V40 konusuna gelirsek çıksın iyi olsun ama içimde bu haberlerin sahte olduğu gibi bir his var ama umarım dediğiniz olur :)

Adanalı.
15-01-2010, 23:35   |  #20  
Yıllanmış Üye
2,336 mesaj

Çıktı çıktı çıktı blogumda var :)

NoteBook
15-01-2010, 23:42   |  #21  
NoteBook avatarı
Yıllanmış Üye
658 mesaj
Alıntı: Adanalı.  
Çıktı çıktı çıktı blogumda var :)

Ölümüne sallıyorsunuz. :

Alıntı: NaMa  
ispatın nedir produce codları yayınla ben o dieger avrupa ulkelerinin dillerinde kullanıcam

ilgilere duyurulur :)

elrohiremre
16-01-2010, 11:02   |  #22  
Yıllanmış Üye
269 mesaj

ilgilere duyurulur :)

Arkadaşlar çıktı gerçi daha bizim product kodlara gelmesede en geç 1 haftaya kadar gelir beklemek istemeyenler product kodları değiştirip girdinler