Nokia 5900 XpressMusic: Resimler internette

CHIP Online
10-05-2009, 20:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

5800 XpressMusic'in varisi olduğu iddia edilen telefonun ilk görüntüleri burada...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Noki ... ternette_12669.html

Resimlerle: Nokia 5900 XpressMusic: Dedikodunun fotoğrafları

Popüler dokunmatik telefonun halefi mi? İnternette Nokia 5900 XpressMusic olduğu iddia edilen bir telefonun resimleri ortaya çıktı.

Symbianfreak.com sitesinin verdiği bilgilere göre bu cihaz, Nokia'nın dokunmatik bombası 5800 XM'nin halefi olacak. İddialara göre donanım listesi içinde Carl Zeiss mercekli 5 Megapiksel kamera var. Kameranın aynı N97 de olduğu gibi katlanabilir ayaklığı da var. İşletim sistemi olarak güncel 5. sürümü ile Series 60 bildiriliyor.

Fakat dedikoduyu çıkaranlar gösterilen telefonun Nokia çıkışlı mı olduğu yoksa Asya kökenli bir taklit mi olduğu konusunda emin değiller. Mobile.pconline.com.cn sitesinden çıkan Nokia 5900 XpressMusic fotoğraflarını resim galerimizde görebilirsiniz.

Tüm konu: Nokia 5900 XpressMusic: Resimler internette

Resimlerle: Nokia 5900 XpressMusic: Dedikodunun fotoğrafları

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizce görüntüler gerçek mi?

umuthvr
10-05-2009, 21:26   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
331 mesaj

gerçek olabilir nokia tube olarak çıkan nokia 5800xm piyasaya çıkmadan önce dedikodular dolaşıyordu fakat bu biraz omnia gibi olmus sanki ben de ilk izlenimi o ama nokia bence prestij kaybı yasıyor son günlerde sanırım kendini n97 ile toparlamaya ve yaza güzel bi bombayla çıkmaya çalışacak diye düşünüyorum. nokia bu ne yapacağı belli olmaz belki de fotoları kendi internete yollamıstır.