Nokia'dan özgünlük ile tarzın buluşma noktası

CHIP Online
27-06-2008, 17:40   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Nokia, Supernova ürün grubu ile kendi tarzına sahip kullanıcılara hitap ediyor.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Noki ... a-noktasi_7521.html

Resimlerle: Nokia Supernova serisi

Nokia, Supernova ürün grubu ile tarz sahibi kullanıcılara hitap ediyor. Nokia 7610 Supernova, Nokia 7510 Supernova, Nokia 7310 Supernova ve Nokia 7210 Supernova'yı içeren bu yeni ürün grubu, kullanıcılara kendi tarzlarını ifade etme özgürlüğü sağlıyor.

Finlandiyalı mobil iletişim devi Nokia, benzersiz kişiliklerin özgün tasarımlara yansıdığı yeni Supernova ürün grubunu tanıttı. Nokia 7610 Supernova, Nokia 7510 Supernova, Nokia 7310 Supernova ve Nokia 7210 Supernova'yı içeren bu yeni ürün grubu, kullanıcılara şık tasarımlardan çarpıcı renkli değiştirilebilir kapaklara kadar, farklı seviyelerde kendi tarzlarını ifade etme özgürlüğü sağlıyor.

Yeni Nokia Supernova ürün grubu kapsamında tanıtılan bu modeller, cesur renkler ile en güncel tasarımları bir araya getiriyor; son moda el çantalarının ve olmazsa olmaz güneş gözlüklerinin karşı konulmaz cazibesini anımsatıyor. Her zaman bağlantıda kalmak isteyen tarz sahibi kullanıcılara hitap eden yeni ürün grubu, üstün mobil işlevselliğin yanı sıra çeşitli müzik ve İnternet deneyimleri de sunuyor.

Konu hakkında bir açıklama yapan Nokia yetkilileri görüşlerini şöyle ifade ediyor: "Bağlantıda kalmak için cep telefonlarına daha fazla bağlı hale geldikçe, tüm bilgilerimizi sakladığımız cep telefonları kendi dünyamıza açılan birer pencere özelliği kazanıyor. Supernova ürün grubu ile insanlara geleneksel aksesuarlarla yarattıkları farklılığı yaşatmayı amaçlıyoruz."


Tüm konu: Nokia'dan özgünlük ile tarzın buluşma noktası

Resimlerle: Nokia Supernova serisi


Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Nokia'nın Supernova serisi cep telefonlarını nasıl buldunuz?