Nokia'dan resmi açıklama geldi!

CHIP Online
25-05-2011, 00:02   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Nokia, dünya genelinde yanlış anlaşıldığını düşündüğü bu konuda resmi bir açıklama yaptı. İçeride...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/noki ... ma-geldi_27126.html

Resimlerle: Nokia bu telefonu sakın görmesin...

Nokia'nın mobil uygulama ve medya mağazası Ovi'nin yeni bir isme devredileceğinden bu haberimizde sizlere bahsetmiştik. Konuyla ilgili yanlış anlaşıldığını düşünen Nokia tarafından ise resmi açıklama geldi. Aynen yayınlıyoruz:

Ovi markası yerini Nokia'ya bırakıyor. "Ovi servisleri" 2012'ye kadar sürmesi beklenen dönem sonunda "Nokia servisleri" adını alacak.  

Ovi servisleri 2012'ye kadar sürmesi beklenen bir geçiş döneminin sonunda Nokia servisleri olarak adlandırılacak. Ovi şemsiyesi altındaki her servis, yol haritasında planlanan bir değişiklik olmaksınız yalnızca Nokia markası adı altında toplanacak.

Sadece bir isim değişikliğini kapsayan karar çerçevesinde servislerin içerikleri önceden planlandığı gibi devam edecek. Cihazlarının yazılımları, basılı materyaller, online medya veya reklam mecraları gibi yerlerde de Ovi kelimesinin yerini Nokia alacak. Geçiş süreci kesintisiz ve akıcı bir şekilde gerçekleşecek.

Nokia İdari Başkan Yardımcısı ve Pazarlamadan Sorumlu Müdürü Jerri DeVard değişimi şöyle açıklıyor: "Servis markamızı Ovi'den Nokia'ya dönüştürmeye karar verdik. Hizmetler kimliğimizi iki yerine tek marka altında birleştirerek güçlü Nokia markasını daha da pekiştireceğiz ve marka mimarimizi bütünleştireceğiz. Öte yandan hem ortaklarımız hem tüketicilerimiz için etkileyici fırsatlar ve deneyimler sunmaya devam edeceğiz."


Tüm konu: Nokia'dan resmi açıklama geldi!

Resimlerle: Nokia bu telefonu sakın görmesin...


Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Nokia'nın yeni 'Nokia Servisleri' sizce kullanıcılara neler getirecek?