Nokia N-Gage mobil oyun servisi

CHIP Online
29-04-2008, 22:38   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Mobil oyun meraklılarına müjde: EA SPORTS'tan gerçek futbol deneyimi Nokia N-Gage'de!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Noki ... n-servisi_6644.html

Yeni oyunlar, cihazlar ve çevrimiçi servislerle kullanıcıların beğenisine sunulan N-Gage mobil oyun uygulamasını, uyumlu Nokia Nseries cihazlarına yükleyen kullanıcılar, 10 € değerindeki EA SPORTS™ futbol oyununun tam sürümünün ücretsiz lisansına hak kazanacaklar. Kampanya stoklarla sınırlı!

İstanbul, Türkiye - Finlandiyalı mobil iletişim devi Nokia, N-Gage mobil oyun servisini, kısa bir süre önce yeni oyunlar, cihazlar ve çevrimiçi servislerle kullanıcıların beğenisine sundu. Şimdi de N-Gage mobil uygulamasını cihazlarına yükleyen kullanıcılar, EA Mobile tarafından geliştirilen EA SPORTS™ futbol oyununun tam sürümünün ücretsiz lisansına sahip olabilecekler.

Konu hakkında bir açıklama yapan Nokia yetkilileri şunları ifade ediyor: "N-Gage ile dünya çapında kullanıcılarımıza son derece cazip oyunlara erişim ve satın alma olanağı sunarak benzersiz bir deneyim yaşatıyoruz. Bu deneyim, N-Gage platformu üzerinden sunulan EA SPORTS™ futbol oyunu ile daha da keyifli hale geliyor. Kullanıcılarımıza böylesi bir deneyim yaşattığımız için mutluyuz çünkü mobil oyunun geleceğini onlarla birlikte şekillendireceğiz."

N-Gage platformu, bugüne kadar geliştirilen ve grafik açısından zengin mobil oyunlardan bazılarını içeriyor. N-Gage için lider oyun geliştiricileri tarafından strateji ve spordan, arcade ve aksiyona kadar her çeşit oyun geliştiriliyor. İlk etapta hizmete sunulan oyunlar arasında, Gameloft tarafından geliştirilen Block Breaker Deluxe, Brain Challenge ve Asphalt 3: Street Rules; Glu Mobile tarafından geliştirilen World Series of Poker Pro Challenge ve Nokia Publishing tarafından geliştirilen Hooked On: Creatures of the Deep ve System Rush yer alıyor. Bunları, EA Mobile tarafından geliştirilen Tetris ve The Sims 2 Pets ve Nokia Publishing tarafından geliştirilen Snakes Subsonic, Space Impact: Kappa Base ve Mile High Pinball oyunları izleyecek. N-Gage topluluğu, bazıları yalnız N-Gage'e özel olmak üzere, çok çeşitli, kaliteli oyunlara erişebilecek.

Nokia N81, Nokia N81 8GB, Nokia N82, Nokia N95 ve Nokia N95 8GB, N-Gage uyumlu cihazlar arasında yer alıyor. Nokia, www.n-gage.com adresinden indirilebilen uygulamaya düzenli olarak yeni oyunlar, işlevler ve cihazlar eklemeyi planlıyor. Satın alınmadan önce ücretsiz olarak denenebilen oyunların bedelinin, 6-10 avro arasında olması bekleniyor.

Not: Firma basın bülteninden derlenmiştir.


Tüm konu: Nokia N-Gage mobil oyun servisi

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: N-Gage mobil oyun uygulamasını nasıl buluyorsunuz?