Nokia'nın HTC'den intikamı güldürdü...

CHIP Online
17-09-2010, 12:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

HTC, Nokia'yı çok sinirlendirdi ama Nokia'nın intikamı acı oldu: İşte gülümseten intikam planı...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/noki ... guldurdu_22461.html

Resimlerle: Böyle bir HTC cep görmediniz!

Nokia'nın küresel Nokia World etkinliği ile HTC'nin basın lansmanı aynı zamana ve aynı şehre denk gelirse neler olur?

Nokia kızar! Aylar öncesinden tarihini açıkladığı etkinliğe gölge düşürmesi söz konusu olan HTC etkinliğini de hafif de olsa sabote eder. Zira HTC tarihi sonradan açıklamıştır ve Nokia bunda elbette kasıt arayacaktır.

Nokia gençlerden oluşan grupları ellerinde kırmızı balonlarla HTC etkinliğinin kapısına yollar. Kırmızı balonların üzerinde 'Nokia'nın Ovi Maps hizmetiyle nereye gittiğimi biliyorum!' yazmaktadır.

HTC yaptığı açıklamada, aylar öncesinden düşündükleri tarihi Nokia'nın kullandığını görünce bir gün ileri aldıklarını açıklar. Ancak kızgın Nokia, kendi etkinliğinden ayrılan basın mensuplarına, 'HTC etkinliğinde ihtiyacınız olur' diyerek, basın kiti içerisinde sandeviç, göz bandı ve kulak tıkacı dağıttı.

Tüm konu: Nokia'nın HTC'den intikamı güldürdü...

İzleyin: Çin işi Nokia N8 kopyası!

Resimlerle: Böyle bir HTC cep görmediniz!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Nokia kızmakta haklı mı?

Fattur
17-09-2010, 19:21   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

Nokia htc'nin yanında marka olarak bile kalmıyor XD

sosyalik
17-09-2010, 20:20   |  #3  
sosyalik avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 47
1,710 mesaj
Alıntı: Fattur  
Nokia htc'nin yanında marka olarak bile kalmıyor
Siz hiç Nokia kullanmadınız herhalde?

sosyalik
17-09-2010, 20:24   |  #4  
sosyalik avatarı
Yıllanmış Üye
1,710 mesaj

Htc kullanmadım fakat Nokia'nın kalitesine diyecek bir şeyim yok.Bana göre en kaliteli telefon markası Nokia ve Sony Ericsson'dur

vmesut
17-09-2010, 20:28   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
264 mesaj

dev şirketlerin arasındaki rekabete bayılıyorum. Microsoft, Apple, Google, Nokia ve Samsungun birbirlerine olan göndermeleri keyifle takip ediyorum.

sosyalik
17-09-2010, 20:35   |  #6  
sosyalik avatarı
Yıllanmış Üye
1,710 mesaj
Alıntı: vmesut  
dev şirketlerin arasındaki rekabete bayılıyorum. Microsoft, Apple, Google, Nokia ve Samsungun birbirlerine olan göndermeleri keyifle takip ediyorum.
Katılıyorum Beğendim Özellikle Diğer cep telefonu üreticilerinin Apple'ın sinyal sorununa gönderme yapmalarına bayılıyorum.Apple'yi sevsem de... Ağzı kulaklarına varıyor