Nokia Sea Ray reklamı, sahte mi, gerçek mi?

CHIP Online
04-10-2011, 12:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Nokia'nın WP7'li cebi "Sea Ray" olduğu iddia edilen resim, beklenen cep için bakın neler söylüyor...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/noki ... ercek-mi_29526.html

Resimlerle: Windows Phone 7'li yeni cep canavarları!

Nokia'nın piyasaya sürmeye hazırlandığı Windows Phone 7'li cep telefonlarından en çok dedikodusu yapılanı, "Nokia Sea Ray". Hatırlanacağı gibi SeaRay ve farklı bir diğer modelin isimleri, daha önce Microsoft tarafından "yanlışlıkla" sızdırılmıştı. Bu kez ise Sea Ray'e ait olduğu iddia edilen bir görüntü ile karşınızdayız. Resmin, T-Mobile Germany'ye ait bir reklam olduğu görünüyor, ancak bu reklamın sahte olma ihtimali de var.

Almanca reklamda yazılı metinler Türkçeye çevrildiğinde, şunlar ortaya çıkıyor: "Yeni Nokia Searay. Nokia ile hedefinize güvenle gidin, 3D temsil ve ses tanıma dahil. Windows Mobile 7.5 (Mango) işletim sistemi. Harika 3.7" AMOLED kavisli ekran." Bir başka söylentiye göre ise Sea Ray, 1.4 Ghz işlemciye, 16 GB depolama alanına ve 8MP kameraya sahip olacak.

Nokia, yeni cepleri hakkındaki resmi detayları hala gizli tutuyor. Ancak Sea Ray'in Nokia'nın yeni amiral gemisi olma ihtimali yüksek. 26 Ekim'de Londra'da gerçekleştirilecek Nokia World etkinliğinde daha fazla detayın ortaya çıkması bekleniyor.

Tüm konu: Nokia Sea Ray reklamı, sahte mi, gerçek mi?

İzleyin: MS'dan yeni slogan!

Resimlerle: Windows Phone 7'li yeni cep canavarları!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Nokia Sea Ray'in sızan teknik özellikleri, sizi tatmin ediyor mu?