norton 2008

HPQ-User
02-02-2008, 22:40   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

unknown sormuş:
e turst antivirüs son kullanma süresi bitti diye bir ikaz geldi ve ben de internetten norton 2008 i yükledim ve karşıma synmetec diye b,ir kuruluş çıktı. bilgisayarım açılırken çok yavaş açılmaya başladı.eskiden çok daha hızlı açılıyordu.nortonu program ekle/kaldır dan kaldırmaya çalıştım ama hep error 9999 diye bir uyarı geliyor ve her defasında bu uyarı tekrarlanıyor.bir türlü nortonu silemedim gitti.bilgisayarıma virüs girmesin diye ben de bir arkadaştan avg diye bir antivirüs prolğramı daha yükledim ve güzel bir şekilde çalışıyor.sizlere sorum nortonu bilgisayarımdan nasıl kaldırabilirim.yardımcı olursanız sevinirim.BU ARADA ŞİFREMİ YADA TAKMA İSMİMİ UNUTTUM.GÖNDERİRSENİZ SEVİNİRİM.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
pentium d cpu 2.80 ,  512 ram , 260 gb. ekran kartıda galiba 256 turbo pcı idi.

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.0.3705; .NET CLR 1.1.4322; Media Center PC 4.0; .NET CLR 2.0.50727)

omer_6134
03-02-2008, 01:16   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,788 mesaj

Norton bilgisayarı kasıyor.O yüzden eskisi gibi hızlı çalışmıyor.Norton'u kurarken synmetec'in çıkması normal.Yüklerken hep çıkıyor.Norton'u sistemden kaldırmak için önce symetec'i sonra norton'u kaldırman gerekiyor.

İnşallah yardımcı olmuşumdur.Sonuçları yaz.Merak ettirme beni Göz kırpma

selimhun
03-02-2008, 15:34   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
602 mesaj

Symantec Norton Güvenlik Programlarını  üreten şirketin adıdır. Norton programları silinirken ''silinememesi'' ile nam salmıştır !!!Arama motorunuzda  ''removing Norton '' yazın..Karşınıza ''Download and Run Norton Removal Tool'' seçeneği çıkacak . Bu seçeneği tıklayın. ''Norton Kaldırma Programını'' yükleyin . Çalıştırın. Norton dan kurtulursunuz. Bir daha da ''Norton '' yüklemeyin. !!!!