norton 360

cego195
04-02-2010, 13:11   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Şub 2010

Norton 360
kapsamlı güvenlikgereksinimi içinde olan kullanıcılar için tasarlanmış olup, çok kolay birkullanıma sahiptir. Kullanıcılarla minimum etkileşim gerektiren bu programmükemmel bir arayüz ile basit adımlarla gelişmiş güvenlik sağlamanıza yardımcıolur. Yazılımın en son yayınlanan sürümü 3.0 ile Norton 360 bilgisayarınızı veağınızı güvenlik tehditlerine karşı korurken işiniz daha da kolaylaştırılmışbulunuyor.
Ürünün fonksiyonelliği aşağıda yer alan 5 ana başlıkta özetlenebilir:

 • PC     Güvenliği
  - Norton 360 Symantec'in aralarında virüsler,     spyware'ler, hacker'ların da bulunduğu çok çeşitli tehdite ve riske karşı     sağladığı endüstri lideri korumanın tüm özelliklerini yansıtmaktadır.     Norton 360, Symantec'in davranış-tabanlı malware saptama teknolojisini de     bünyesinde barındırmaktadır. SONAR uygulama davranşlarını baz alarak yeni     tehditleri gerçek zamanlı olarak saptayabilmektedir. Norton 360 aynı     zamanda, çekirdek modlu rootkitleri de buluşsal teknolojisyle     uzaklaştırabilmektedir. Norton 360, akıllı güvenlik duvarı, tehdit önleme,     kırılganlık noktalarının değerlendirilmesi gibi özelliklere sahip olmanın     yanı sıra farklı tipteki ağlara bağlanırken farklı ağ tanımlamaları     kullanabilme becerisiyle güvenlik duvarı korumasını da otomatik olarak     optimize etmektedir.
 • İşlem     Güvenliği
  - Antiphishing özelliği ile kullanıcıların online     kimliklerinin korunmasını sağlayarak onlara online ortamda alışveriş,     bankacılık ve benzeri işlemleri güven içinde yapacakları bir ortamı     sunmaktadır. Kara listeleri ve kendi buluşsal tekniklerini kullanarak;     bilinen ya da bilinmeyen phishing sitelerini, tehlikeli siteleri     tanıyabilmekte, Internet Explorer 6 ve Mozilla Firefox daha üst özellikli     web tarayıcılarına kusursuz biçimde entegre edilen Norton Araç Çubuğunda     bu siteleri net biçimde gösterebilmektedir. Norton 360 aynı zamanda, Web     Site Onayı ile sahtekârlıklara sıklıkla alet edilen güvenilir markaların     da geçerlilik onayını vermektedir.
 • Yedekleme     ve Önceki Duruma Getirme - Norton 360'da yeni yerel ve online yedekleme ve     önceki duruma getirme seçenekleri birlikte sunulmaktadır. Online yedekleme     hem dosya transferi ve depolama sunucuları üzerindeki kriptolama ile hem     de kullanıcıların Norton Hesapları yoluyla güven altına alınmaktadır.     Ürünle birlikte sağlanan 2 GB online depolama alanının yanı sıra 5 GB için     29.99, 10GB için 49.99 ve 25GB için 69.99 Amerikan Doları karşılığında     online ilave depolama alanı da sunabilmektedir. Norton 360 otomatik olarak     yeni bir dosya ya da varolan dosyalarda değişiklik gördüğünde, kullanıcılara     göre yapılandırılabilecek program çerçevesinde ya da sistemin boş     zamanlarına uygun düşebilecek biçimde, aşamalı yedeklemeyi     gerçekleştirmektedir. Kullanıcılar yedekleme için dahili ya da harici disk     sürücüler, CD/DVD sürücüleri, USB bellek veya diskler, adreslenen ağ     sürücüleri ya da güvenli online yedekleme gibi farklı depolama     alanlarından istediklerini seçebilmektedirler.
 • PC     Ayarlamaları
  - Norton 360 Windows Temp, Internet Temp,     Internet Tarihçe dosyaları gibi gereksiz yığınları tanıyarak, silebilir. PC     Tuneup özelliği daha hızlı ve daha etkin disk kullanımı için analiz     yapabilmekte, dağınık bölümleri uygun biçimde bir araya getirebilmektedir.     Norton 360'ın Akıllı Arka Plan Programlayıcısı, sistemi kullanıcı     girişleri, CPU kullanımı ve disk aktivitesi açısından izler, ürünle ilgili     işleri uygun biçimde ayarlayarak sistemin çalışmasına olan etkisini en aza     indirger. Arka Plan Programlayıcısı boş zamana ilişkin parametre     değerlerini saptadığında ise bekletmeye aldığı tarama, yedekleme ve diğer     ayarlama işlerini otomatik olarak devreye alır.
 • Ürüne     Gömülü Destek
  - Norton 360 ile birlikte aynı zamanda, ürüne     gömülü destek fonksiyonalitesi de sağlanıyor. Söz konusu özellik, belirli     problemleri otomatik olarak teşhis edip çözümleyebiliyor ya da     kullanıcıların ürünle birlikte sağlanan destek içeriğinden çözüm     bulmalarına rehberlik edebiliyor. Kullanıcılar Norton 360 ile ilgili     teknik desteğe telefonla, ücretsiz canlı destek ya da e-posta yoluyla     kolayca erişebiliyorlar.
Norton 360
çok kapsamlı bir güvenlik çözümü olarak karşımıza çıkıyor. Tam bir güvenlikçemberi olarak nitelendirebileceğimiz bu paket bilgisayarımıza girebilecek hertürlü zararlı, kötü niyetli virüs vb. dosya ve yazılımlara karşı içerdiğibirçok özellik ile güvenliği elden bırakmıyor. Ayrıca Norton 360 kullanıcılarıherhangi ek ücret ödemeksizin, opsiyonel bir ek paket aracılığı ile AntiSpam veParental Kontrol çözümlerinden de faydalanabiliyor.
Anahtar Teknolojiler ve Özellikler:
 •     Antivirus
 •     Botnet     Protection
 •     Norton Safe     Web™
 •     Network     Protection
 •     Automated     Backup & Restore
 •     Norton™     Insight
 •     Antispyware
 •     Norton™     Identity Safe
 •     Firewall     Protection
 •     PC Tuneup
 •     Norton™     Browser Protection
 •     Norton™     Pulse Updates
Sistem Gereksinimleri:


Windows XP SP2/SP3 veya Windows Vista ve Vista SP1 (32-bit ve 64-bitplatformları)

    * 300 MHz veya daha hızlı işlemci
    * 256 MB minimum bellek
    * 300 MB boş hard disk alanı
    * Windows Vista kullanıcıları için minimum işletim sistemigereksinimleri karşılanmalı


http://hotfile.com/dl/27027851/0f83399/norton_360.exe.html

Son Düzenleme: cego195 ~ 04 Şubat 2010 13:12
seckin_kaya
04-02-2010, 13:33   |  #2  
seckin_kaya avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,065 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eki 2009

Neden Buradan indireyim ki orjinal sitesi varken

http://shop.symantecstore.com/st ... age.Trialware_tr_TR

Buradan diğer sümlerine de bakabilirsiniz

PC.Kopat
05-02-2010, 13:03   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
750 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2009

Sakın şu hotfile.com'lu linkten indirmeyin cego195 adlı arkadaş büyük ihtimal dosyanın içine virüs gömmüş hem zaten daha 1 mesajı var aslında çok açıktır ki dosya zararlı kaynıyor. seckin_kaya'nın önerdiği linkten indirin.

hrn_07
09-02-2010, 17:30   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
179 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ara 2009

 pc yi çok yavaşlatıyor norton...