NORTON 360

canavarPC
02-10-2007, 00:07   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
81 mesaj

-Bende norton yüklü ama rar lı dosyaların içindeki virüsleri otomatik silemiyor manuel olarak silebiliyorum. Bu norton un bir eksiği mi yoksa tüm programlar böylemi?
-Ayrıca dosyaları ayrı ayrı taratamıyorum sadece kapsamlı tarama yapıyor.
-Daha iyi bir güvenlik programı olarak ne tavsiye edersiniz?Zonk

Quad-Core
02-10-2007, 15:48   |  #2  
Yıllanmış Üye
844 mesaj

rar lı dosyatı silememen nortonun eksikliği çünki diğer antivürüs yazılımlarında ör:kaspersky rar içindeki virüsleri de silebilmekte
bide antivirüs tansiyesi istemissin
bence kur nod32 veya kaspersky veyaa bullguardı unut virüsleri

black_flood
02-10-2007, 18:19   |  #3  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

nortonun baş belası güvenlik açıkları lanett olsun onu yazan insana bir insan bu kadar adi olabilir.her norton sürümünde farklı açıklar var internet securityde rarı siliyor ama saldırganın içerden port açmasını ve dos ataklarını hiç engelleyemiyor.normal sürümüde abuk sabuk konsol güvenlik açıkları nedeni ile hertipte zarar veri kodun çalıştırılabilmesine olanak sağlamaktadır. sadece norton denen adi yazılımda mevcuttur.adı bile tepeme çıkarıyor sinir katsayımı milyona katlıyor.aynı şekilde nod32de rarlı vede çalışan aktif işlem dosyalarda işlem yapamayan 2 . yüz karası yazılımdır ama tanımadığı bvirüste yoktur orasıda ayrı bir konu vede tartışmayada gerek yok.şuana kadar kim nederse desin karantina ve silemem sorunları olmayan tek antivirüs pandadır.kesinliklen karantinası yokru bulan var ise söylesin sadece platinium sürümünde opsiyonel olarak vardır.

Dark Spirit Of The Silent
02-10-2007, 18:34   |  #4  
Yıllanmış Üye
604 mesaj

nortonu hiç tavsiye etmiyorum önerm kaspersky kurmandr

uGuR.uK
02-10-2007, 22:46   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj
Quad-Core
rar lı dosyatı silememen nortonun eksikliği çünki diğer antivürüs yazılımlarında ör:kaspersky rar içindeki virüsleri de silebilmekte
bide antivirüs tansiyesi istemissin
bence kur nod32 veya kaspersky veyaa bullguardı unut virü
BeğendimAlkışguzel guzel acıklamıs QUAD-CORE, ama bende bisi ekliim dedim:
bullguard'dan ziyade oncelikle NOD32 derim, yok acık yesil ve beyazı sevmem diosan KASPERSKY derim gerisini tek gecerim(cunku KASPERSKY'dan 2 farkı var NOD32'nin; biri bu renkleriGülümseme biride ondan cok daha hızlı ve az kaynak tüketerek calısması, geriye kalan guvenlik unsurları en az onun kadar kalitelidir)BeğendimBeğendim

Son Düzenleme: uGuR.uK ~ 02 Ekim 2007 22:47
Foxdennis
02-10-2007, 22:53   |  #6  
Üye
59 mesaj
canavarPC
-Bende norton yüklü ama rar lı dosyaların içindeki virüsleri otomatik silemiyor manuel olarak silebiliyorum. Bu norton un bir eksiği mi yoksa tüm programlar böylemi?
-Ayrıca dosyaları ayrı ayrı taratamıyorum sadece kapsamlı tarama yapıyor.
-Daha iyi bir güvenlik programı olarak ne tavsiye edersiniz?Zonk
bendede notron yuklu senın dedıgın gıbı hıc bısey olmuyo dosyaları ayrı ayrı taratabılıyorum ve vırus buldugunda otomatık sılebılıyor

Son Düzenleme: Foxdennis ~ 02 Ekim 2007 22:53
black_flood
03-10-2007, 08:11   |  #7  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

ama türü ne nortonda her norton ürününde farklı güvenlik sorunu ve açığı norton 360mı seninkide.