norton gene uzdu su testte bakın

Josea
27-10-2009, 20:15   |  #26  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

hahahah çok komik ya bu tanımama olayları gibi şeyler ufak bi crpytodan geçirin en babası tanısında görelim :G ama Norton işleri ilerletmiş allah için yalan yok eskisi gibi ağır değil takır takır tarıyo performansda iyi kasmıyo pc yi beğendim şahsen 360 kullancam.. :)

Son Düzenleme: Josea ~ 27 Ekim 2009 20:21
PcMaKeR
27-10-2009, 20:44   |  #27  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

Burak dayanamadım bazıları yanlış bilgi verince yazdım. Yanlız eskisi kadar takip etmiyorum.

Mustafa@PC
27-10-2009, 21:01   |  #28  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj
Alıntı: PcMaKeR  
...
Bu arada Mustafa Norton bir firma değil Bir ürün adı. Eskiden firmaydı Symantec satın aldı adamlara saygıdan dolayı ismi norton olarak kaldı ;)
Evet haklısın... Diğer firmayı(ları) sayarken o da aradan firma diye çıkmış :)

selimhun
01-11-2009, 20:01   |  #29  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
602 mesaj

Bu konuda en güvenilir testleri AV-Comparatives  adında  bir test kuruluşu yapar...En son testi de Ağustos 2009 da yapmış..Aslında  Sophos..Norman...Kingsoft  adlı güvenlik programları hariç ...diğerlerinin aldıkları puanlar birbirine çok yakın ve çok yüksek..!!!!Norton da  yüksek puanlara ulaşmış.Bu rekabet ortamında Symantec in piyasaya  kötü yemek sunacağını sanmıyorum...Belki   10 yıl önce...Ne yaparsam satarım mantığıyla bunu yapıyordu ..ama ...artık  ...hanya yı  konya yı anlamıştır.Deli

Sovyetlerin çöküşünden sonra  ...Sovyetler  ve Doğu Blokunda  devlet hizmetinde olan kriptoloji uzmanları ...  piyasaya  çıktılar....Nod 32   Bit Defender  Avira  G Data  Kaspersky ....Bu uzmanların geliştirdiği programlar ( Örneğin ..Kaspersky nin kurucusu Eugene Kaspersky ..Moskova Üniversitesinde  kriptoloji okumuş bir uzmandır..Meslek hayatına KGB de başlamıştır!!!) ...Kriptoloji ... casusluğun ve  karanlığın olduğu yerlerde ..doğmuş  ve gelişmiştir...Bu bir bilim dalı...Bunu bilen insanlar   kodlanan  bir ''zararlıya'' dakikalar içinde antikod yazıp onu etkisiz hale getirebiliyor..Zararlılar  ..artık gücünü yitirdi...duvarları yapanlar işi biliyor...Çok ayrıksı  durumlar hariç .. antivirüs programı olan bir  bilgisyarın ''zararlılar'' nedeniyle çökebileceğine inanmıyorum...Son 5 yılda ...Avira .. kullanıyorum...Hiçbir ''Zararlı'' sorunu ile karşılaşmadım..Bu da ''İnanmak'' dışında yaşadığım ''Gerçek''..

Son Düzenleme: selimhun ~ 01 Kasım 2009 20:09
sosyalik
05-08-2010, 16:19   |  #30  
sosyalik avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 47
1,709 mesaj
Alıntı: Mustafa Akın  
Kişi kendi antivirüsü olmalı
Bu devirde bu geçerli değil.(Tabi ki Linux kullanmıyorsanız.{Lİnux'ta hiçbir güvenlik programına ihtiyaç yok çünkü virüs az})<

Onuralp Yılmaz
14-08-2010, 13:01   |  #31  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
922 mesaj

Norton dandik ya. Onun yüzünden internete giremiyordum. :D (Bulaşmış virusu bulamadı)