Norton Ghost 2003 Acil Yardım

Cemre_WM
10-07-2009, 15:09   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Bir süredir Norton Ghost programını sorunsuz kullanıyordum.Yine bilgisayara virüs girdi ve Ghost'ta da problemler vardı.Çalıştırdığımda hata raporu veriyordu.Bende Ghost'u silip tekrar yükledim.Şimdi programı açıyor fakat tam sona geldiğinde,(Aynen yazıyorum;)

Unable to successfully defragment the Virtual Partition file.This is probably due to your disk being too fragmanted,we recommend that you run the Windows Disk Defragmanted and run this task again.See your Windows documentation for more details.

Şeklinde bir hata veriyor ve hiçbir şey yapmıyor.Dediğim gibi bilgisayarda virüs var ve gittikçe daha kötüleşiyor.Bir an önce eski haline döndürmem lazım.Lütfen yardım edin.

Süleyman.
10-07-2009, 19:06   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

Orada yazılım işlemi gerçekletiremediğini ve bunun da sebebinin büyük ihtimalle diskin parçalanmış olmasından kaynaklandığını, disk birleştirmesi yaptıktan sonra tekrar denemenizi söylüyor. Büyük ihtimalle dağınık dosyaların arasına disk imajını yerleştiremiyor Ghost. Disk birleştirme yapın.

Banned
10-07-2009, 19:09   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Ghost boot cd niz var mı? Muhtemlen yoktur. Yoksa netten indirin (sitesinden 14 sürümünü indirebilirsiniz), cd ye yazdırın ve cd yi boot edip recovery my computer seçeneğinden imajı gösterip, yükleneceği diski seçip yedeği yükleyin. Eğer yedeğinizde proplem yoksa sorunsuz geri yüklenecektir.