Norton Int Sec programi kaldirma

HPQ-User
27-07-2008, 13:06   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Nortonzede sormuş:
Gecen yil Internet'ten satin alarak yuklemis oldugum Norton Internet Security programinin 1 yillik kullanim suresi doldu. Ben de bu programi kaldirarak Norton 360 yuklemek istedim. Denetim masasi-Program yukle kaldir seceneginden kaldirmaya calistigimda, belki de 1 yillik sure dolduktan sonra kaldirmaya calistigimdan tam olarak kaldiramadim (bazi bilesenler kaldirilamamis olabilir gibi bir mesaj cikmisti yanlis hatirlamiyorsam). Yine de Norton 360'i yukledim. Bilgisayarim cok yavasladi ve ekranin sag alt tarafinda, hem yeni hem de eski Norton'a ait ikonlar gorunmekteydi. Denetim masasindan tekrar tekrar eski programi kaldirmaya calistim ancak kaldir dedigimde hicbir islem yurutulmedi. Simdi Norton 360'i da kaldirdim (sorunsuz) ancak hala eski Norton Int Sec'nin ikonu gorunuyor, ikona tiklayinca Norton Protection Center penceresi de aciliyor, denetim masasinda program listesinde de gorunuyor ve kaldiramiyorum. Norton'dan tamamen kurtulup baska bir virus programi yuklemek istiyorum. Norton Int. Security programini nasil kaldirabilirim? Yardimci olursaniz cok sevinirim. Tesekkur eder, saygilar sunarim. Dr. YILDIRIM BAYAZIT

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
Fujitsu Siemens Core 2 Duo Dizustu, 2 GB hafiza, Windows XP

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.2)

Kapalı Hesap (53751)
27-07-2008, 13:15   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
3,036 mesaj

http://service1.symantec.com/Sup ... id/2005033108162039

Linkten kaldırmak istediğiniz Norton güvenlik yazılımı sürümünüze göre Norton Removal Tool'u indirip deneyebilirsiniz...