NowAttack TPS FPS OYUN

RigorZDev
22-08-2016, 16:06   |  #1  
RigorZDev avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ağu 2016

Online oyun severlerin merakla beklediği 0 yerli MMOTPS&MMOFPS oyun olan Nowattack’ın açık beta sürümü için tarih belirlendi.

Türkiye’nin En Başarılı Oyun Ekiplerinden olan RZ Yazılım Yeni Oyununu Duyurdu "Nowattack"
Online oyun severlerin merakla beklediği 0 yerli MMOTPS&MMOFPS oyun olan Nowattack’ın açık beta sürümü için tarih belirlendi.

      Mayıs ayında meraklılarının kavuşacağı oyun için, tüm hazırlıkların tamamlandığı ve kesin tarihin belirlendiği oyunun web sitesinden duyuruldu. Kapalı beta sürümünde kazanılan tüm hakların ve silahların ücretsiz olacağı yeni sürümün ilk müjdesi sayılabilir.
Ülkemizin en iyi oyun geliştirici ekibi olan RZ Yazılım, sitede oyunla ilgili olarak bazı detayları da kullanıcılarına ve meraklılarına paylaştılar. Tüm oyun ve seslendirmenin Türkçe olması en büyük özellik. Bu sayede oyun esnasında hem sistem mesajlarını etkili biçimde takip edebilir hem de diğer oyuncular ile başarılı şekilde iletişime geçebilirsiniz. Eşsiz ve daha geniş yeni haritalar oldukça ilgi çekici.

Bazı oyunlardaki gibi kısıtlı haritalar, oyuncuların oyundan aldıkları zevkleri kısıtlamakta ve yeni arayışlara yönelmelerine sebep olmaktaydı. Ölüm oyunu, fetih ve bomba olarak 3 farklı modda oynanabilecek oyun, oldukça gelişmiş grafik motoruyla, farklı bir deneyim yaşamanıza neden olacak. Nowattack dört farklı sınıf karakter ile oynanacak ve her sınıfın kendine has kişisel özellikleri bulunacak. Karakterinizin oyun esnasında sahip olacağı oldukça gelişmiş ve değişik kitler ile savaş heyecanı çok yükseklerde olacaktır. Karakterinizin gelişimi ile RPG, otomatik taramalı tüfek, mayınlar, hava araçları ve uçaklar ile bombardıman, helikopter görüşü gibi özel silah ve yetenekler ile oyunun heyecanı doruk noktada olacaktır.

Ayrıca kullandığınız silahların kişiselleştirme gibi bir özelliğin olması çok dikkat çekici. Bu sayede değişik kitler ile kendi zevkinize göre modifiye edilmiş silahlar ile oyun keyfini daha iyi çıkaracaksınız. Karakterinizin elindeki silahlara tek bir klavye tuşu ile farklı özellikler kazandı bileceksiniz. Oyuncuların beta sürümü süresince tüm silahları tanıyabilmesi için geçici bir süre ücretsiz olarak sunulacak.

Neredeyse her MMOTPS&MMOFPS oyun sisteminde olan klan sistemi, puanlama ve onur ağacı ile karakterinizin oyuncular arasındaki durumunu takip edebileceksiniz. Oyunda kullanıcıları özel sürprizlerinde beklediğini belirtmek gerekiyor. Oyun esnasında sahip olacağınız özel yetenek kitleri ve eşyaları ile karakterinize ekstra zırh, ekstra can gibi standart geliştirmelerin yanında intihar bombacısı gibi değişik özelliklerde bekliyor.

Oyundaki bu güzel ve ilgi çekici özelliklerin neler olduğunu, açık beta sürümünün başlayacağı 2 mayıs 2015 tarihinde hep beraber öğreneceğiz. Hali hazırda oyunun şuan ki sürümünü deneyenlerin görüşleri oldukça güzel.

Yeni sürüm ile heyecanın daha da artacağı ve online oyun deneyimine yeni bir soluk geleceğinden hiç kuşkunuzun olmayacağını belirtelim. Çok kısa bir zaman içinde kayıtların başlayacağı Nowattack, her yaştan kullanıcının beğenisini kazanacaktır. Oyunun beta süreci içerisinde E-Pin ve diğer satın alma uygulaması olmayacak olduğu, ancak kısa bir zaman içinde her türlü özellik ve oyun içi satışların başlayacağı, RZ Yazılım tarafından kullanıcılarına duyuruldu.

 Minimum istenilen sistem :

•        Windows XP Service Pack 3
•        Intel Core 2 Duo 1.8GHz ya da benzer AMD
•        2 GB RAM
•        Diskte Gereken Boş Alan: 5 GB
•        Ekran Kartı: DirectX 9+ Uyumlu 512 MB(Örneğin; NVidia 9600 / ATI Radeon HD 5850)


    


INDIRME LINKLERI
Launcher & Downloader : http://goo.gl/VhbMnl
FullPaket : http://goo.gl/x9P9if
FullPaket (Torrent) : http://goo.gl/QBWtl6


http://www.nowattack.com/

Son Düzenleme: RigorZDev ~ 22 Ağustos 2016 16:19 Neden: