O yüzden mi ağlıyorsunuz?

xExCaLiBuRx
21-01-2012, 20:46   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
595 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ağu 2011

Galatasaray emin adımlarla şampiyonluğa yürüyor. Alnının akı ile eski günlerine koşuyor. Peki ülkemizde neler yaşanıyor?  

3 Temmuz'dan bu yana şike ve teşvik soruşturmasında adı geçen, çeşitli yöneticileri Metris cezaevinde yatan, Türk futbolunu büyük bir koasun eşiğine sürükleyen Fenerbahçe Spor Kulübü'nün bugün yapılan Divan Kurulu toplantısında trajıkomik bir olay yaşandı!

Fenerbahçe Başkanı Sayın Aziz Yıldırım'ın soruşturma süreciyle beraber Metris cezavine gönderilmesinin ardından 'ailevi sebepleri' gösterek görevinden istifa eden ancak gösterdiği bu ailevi (!) sebepleri 2 gün içerisinde hallederek (!) yeniden görevin başına dönen sayın Nihat Özdemir, Fenerbahçe Divan Kurulu Toplantısı'nda şaşkınlık yaratan ifadeler kullandı. 

Fenerbahçe'nin içerisinde bulunduğu duruma rağmen Galatasaray'ın 3 katı kadar piyasa değerine sahip olduğunu belirten Özdemir, Galatasaray'ın bu sebepten dolayı şike ve teşvik soruşturması kapsamında sesini yükselttiğini söylerek büyük şaşkınlık yarattı. 3 Temmuz'dan bu yana ortaya koyduğu 'dik' duruşla taraflı tarafsız herkesin alkışını toplayan Galatasaray camiasının büyüklüğü ve onurlu duruşu altında gün geçtikçe ezilen, yıkılan bazı kesimlerin çığlıkları artık eskide kaldı, çok eskide...

3 Temmuz'dan bu yana 58. maddenin değiştilmesi için büyük bir çaba harcayan ancak 'kuşların' getirdiği bir mektupla 58. maddenin değiştirilmemesini ufak bir orta oyunu ile izah etmeye çalışan sayın Nihat Özdemir'in açıklamalarını herkes gibi biz de şaşkınlıka izlemekteyiz. Piyasa değeri Galatasaray'ın 3 katı fazla olduğunu söyleyerek gündem değiştirmeye çalışan ve bir avuç insanın iki alkışına muhtaç halde olan sayın Nihat Özdemir'e soruyoruz, madem paranız var; dimdik ayaktasınız; 

O yüzden mi Emenike'yi sattınız?
O yüzden mi Lugano'yu sattınız?
O yüzden mi Santos'u sattınız?
O yüzden mi yardım kampanyaları düzenlediniz?
O yüzden mi Başkent kapılarını aşındırdınız?
O yüzden mi iş adamlardan randevu alabilmek için telefonlarınız kulaklarınıza yapıştı?
O yüzden mi yayıncı kuruluşla pazarlık halindesiniz?
O yüzden mi herkesten fazla konuşup, prim yapmaya çalışıyorsunuz?

O YÜZDEN Mİ AĞLIYORSUNUZ... 

Kaynak http://www.webaslan.com

Son Düzenleme: xExCaLiBuRx ~ 21 Ocak 2012 20:49