Ödüllü İnternet Sec. Gdata 2010 Türkçe

ilhan.wolverine
03-07-2010, 11:46   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
72 mesaj

Daha ismini türkiyede yeni yeni duyduğumuz ancak 25 yıllıktecrübesi gdata internet security başarılı ve ödül almış büyük özellikleri ile büyük kullanım sağlıyor.Araştırmalarda yapılan istatistiklerde genellikle birinci olan gdata 30 günlük denem sürümünü kullanıcılara sunuyor.Gdata kullanıcılardan tam not alıyor(Benden de).Sistemi yormayan ve hızlı tarama özelliği bilgisayarı rahatlatıyor.Gereksiz dosya temizleme,Sistem yükü arttığında tarama duraklatma,web koruması güvenlik duvarı,posta koruma,spam temizleme ve defalarca ödül almış diğer özellikleri progarmı diğer antivirüs,internet securitylerin önüne geçiriyor.Çok akıllı bir program herkese tavsiye ediyorum.

Buradan indirebilirsiniz.

Atilla Sarıtaş
03-07-2010, 12:53   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
5,871 mesaj

Kullandım. Internet filtrelemesinde (HTTP düzenleme olarak geçiyor) interneti bariz yavaşlatıyor. Ama genel olarak tam koruma sağlıyor Kaspersky ile bir diyebiliriz. Aynı zamanda 2 farklı güvenlik motoruna sahip 1.si Hız : Yüksek / Koruma : Opsiyonel, 2.sinde ise Hız : Yüksek / Koruma : Yüksek olarak geçiyor. HTTP düzenlemeyi kapattığınızda internet hızı düzeliyor. Ve Kaspersky kadar sık güncelleniyor buda kaliteli bi antivirüs olduğunun göstergesi.

Korsan kullanıcaklara kötü haber olarakta nerdeyse piyasada tek serial'i bulunmayan antivirüs bu. Ama deneme süresini sıfırlama durumu felan var :)

nevrans
03-07-2010, 17:08   |  #3  
nevrans avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
390 mesaj

g-data guvenlık duvarı kotudur kaspersky guvenlık duvarı cok ıyıdır g-data sadece vırus bulmada cok ıyıdır kaspersky yuksek ayarlarda g-data kadar vırus buabılır

VOY
03-07-2010, 21:17   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
922 mesaj

Bir aralar CHIP dergisi tam sürümü verdiği zaman 1 ay kullanmıştım. Biraz interneti yavaşlattığı doğru. Ancak virüs tarama v.b. benzeri konularda @ilhan.wolverine'e katılıyorum.

alpagun
03-07-2010, 22:35   |  #5  
alpagun avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
492 mesaj

Korumasına bir diyeceğim yok.
Fakat 4 GB RAM'e rağmen, bilgisayarımı kastı.

Son bir haftadır, çok kimsenin beğenmediği Avast İnternet Security kullanıyorum.
Kasma problemi yok
Bilgisayar daha rahat çalışıyor.
Güvenlik anlamında bir sıkıntı da yaşamadım.

Son Düzenleme: alpagun ~ 03 Temmuz 2010 22:36