Ofice yükleme problemi

HPQ-User
03-04-2008, 11:16   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

cellatus sormuş:
Makinenin orjinal imajında 60 gün deneme sürümlü ofice 2007 yüklü ben bunu kaldırdım.

Bunun yerine aktivitasyon istemeyen office 2007 kurdum. kurarken özelleştir deyip tümünü bilgisayarımdan çalıştır seçeneği ile tam kurulumu yaptım. hiç bir sorun  ile karşılaşmadım.

kurulum bittikten sonra herhangi bir ofis belgesi açınca ofisi yapılandırıyo diye mesaj geliyor ve yapılandırıp belgeyi açıyor ancak belgeyi kapatıp açınca tekrar aynı işleme tabi tutuyor.

Masaüstünde mause ile sağ tıklayıp yeni dediğimizde orda ofice araçları yok.

ofice 2007 nin yardım sayfasına gittiğimde bilgisayarınızda yüklü ofice programı yok gözüküyor.

vistada administrator hesabı ile hesap açtığımda dahi aynı problemi yaşadı.

your unistaller programı ile kaldırıp tekrar yükledim. ancak problem aynı. yüklemede sorunsuz yüklüyor ancak sorun aynı.

aynı cd den başka bir acer 5920g ye yükledim hiç sorunsuz çalışıyor

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
Orjinal acer 5720g ve orjinal vista yüklü

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506; InfoPath.2)

h@y@let
03-04-2008, 11:58   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
887 mesaj

Anladığım kadarıyla korsan office yüklüyorsun sorun yaşaman çok normal.

cellatus
03-04-2008, 15:42   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
h@y@let
Anladığım kadarıyla korsan office yüklüyorsun sorun yaşaman çok normal.
Peki aynı cd den başka makinelere yüklediğimizde neden aynı problemi vermiyor ??

hatta aynı model makineye yüklediğimizde bile sorunla karşılaşmadığımız halde neden sadece bu makinede ??