Okul temsilciliğiyi konuşmam nasıl?

samolk
25-10-2011, 20:38   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
16 mesaj

Sayın müdürüm , sevgili öğretmenlerim ve okulumuzun özünü , ülkemizin geleceğini oluşturan siz değerli arkadaşlarım
Ben Samet Onar, 6/A sınıfı Temsilcisiyim ve Okul temsilciliğine adayım.Öncelikle beni şimdiden dinlediğiniz için teşeekkür ederim.Okulumuz çok muhteşem bir okul olmayabilir ama bir okulu muhteşem yapan onun içindeki öğrencilerdir.Sizlerin okulumuzla ilgili sorunlarını çözmek için okul temsilciliğine adaylığımı koydum.Peki bu sorunlarla karşılaşan kişiler yani biz öğrenciler bunları hep beraber olup çözmemiz gerektiğini düşünüyormuyuz?Tabiyki düşünmeliyiz.Okulumuzun sosyal ve kültürel etkinliklerinde yani faaliyetlerinde, 
Çevre okullar dâhil olmak üzere, Tüm öğretmenler, öğrenciler, gönüllü ve gönülsüz velilerle, bu etkinliklerde yer almak isteyen tüm bireylerle sıkı bir iş birliğine girerek, 
Tüm çalışmaların koordineli bir şekilde yürütülmesine ve bunun için de gerekli tüm tedbirlerin alınmasında aktif bir rolde bulunmak üzere okul temsilciliğine adaylığımı koymuş bulunuyorum. 
Şimdiden okul temsilcimize başarılar dilerim. Herkeze hayırlı ve Uğurlu olsun.
                                                                       Samet Onar

Nasıl olmuş söyler misiniz? Yorum ve görüş yapar mısınız?
Yorum ve Görüşlerinizi bekliyorum.

Cectea
25-10-2011, 20:49   |  #2  
Yıllanmış Üye
124 mesaj

Samed iyi hoşta sen işi ciddiye almışşsın olum okul temsilcisi olunca hiçbirşey olmuyor lan :) sadece kağıtta adın yazıyor :)

samolk
25-10-2011, 20:52   |  #3  
OP Taze Üye
16 mesaj
Alıntı: Cectea  
Samed iyi hoşta sen işi ciddiye almışşsın olum okul temsilcisi olunca hiçbirşey olmuyor lan :) sadece kağıtta adın yazıyor :)
Tamam da bunu nasıl düzeltebilirim.

Cectea
25-10-2011, 20:53   |  #4  
Yıllanmış Üye
124 mesaj

neyi nasıl düzeltirsin :)

samolk
25-10-2011, 20:57   |  #5  
OP Taze Üye
16 mesaj

yani ciddiye almışsın diyorsun ya bunu nasıl düzeltirim.

NOT:Okul temsilcileri örnek insanlardır.

faceman
25-10-2011, 21:03   |  #6  
faceman avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,591 mesaj

samed seçilemessen çok gülerim ha :D neyse konumuza gelirsek iyi olmuş konuşman ama sencede biraz kısa değil mi ?

samolk
25-10-2011, 21:06   |  #7  
OP Taze Üye
16 mesaj

uzatırım. Teşekkür ederim.

Cectea
25-10-2011, 21:12   |  #8  
Yıllanmış Üye
124 mesaj

olum 6. sınıftayken bizde öyle sanıyorduk  o not ne lan öyle :) örnek insan olum kafanı bunlara yorma sen boş işler bunlar ders çalış onun yerine ya :)

mehmetyilmaz2
25-10-2011, 21:15   |  #9  
Üye
88 mesaj

samet konusma felan iyi güzelde  kafanı bunlara yorma o kadar :) güzel mi olmuş eksik mi olmus diye sormana gerek yok ki .d  sadece kağıt üzerinde.d    ama genel bakımından guzel olmuş.d

samolk
25-10-2011, 21:20   |  #10  
OP Taze Üye
16 mesaj
Alıntı: faceman  
samed seçilemessen çok gülerim ha :D neyse konumuza gelirsek iyi olmuş konuşman ama sencede biraz kısa değil mi ?
samolk
25-10-2011, 21:21   |  #11  
OP Taze Üye
16 mesaj

Sayın müdürüm , sevgili öğretmenlerim ve okulumuzun özünü , ülkemizin geleceğini oluşturan siz değerli arkadaşlarım
Ben Samet Onar, 6/A sınıfı Temsilcisiyim ve Okul temsilciliğine adayım.Öncelikle beni şimdiden dinlediğiniz için teşeekkür ederim.Okulumuz çok muhteşem bir okul olmayabilir ama bir okulu muhteşem yapan onun içindeki öğrencilerdir.Sizlerin okulumuzla ilgili sorunlarını çözmek için okul temsilciliğine adaylığımı koydum.Peki bu sorunlarla karşılaşan kişiler yani biz öğrenciler bunları hep beraber olup çözmemiz gerektiğini düşünüyormuyuz?Tabiyki düşünmeliyiz.Okulumuzun sosyal ve kültürel etkinliklerinde yani faaliyetlerinde, 
Çevre okullar dâhil olmak üzere, Tüm öğretmenler, öğrenciler, gönüllü ve gönülsüz velilerle, bu etkinliklerde yer almak isteyen tüm bireylerle sıkı bir iş birliğine girerek, 
Tüm çalışmaların koordineli bir şekilde yürütülmesine ve bunun için de gerekli tüm tedbirlerin alınmasında aktif bir rolde bulunmak üzere okul temsilciliğine adaylığımı koymuş bulunuyorum.Arkadaşlar sizin menfaatlerinizi düşünerekten okul temsilcisi olmak istiyorum sizin beklediklerinize özen göstermek ve sözlerinizi yerine getirmeye çalışacağım buna gayret sarfedeceğimden emin olun.Sorunlarınıza çözüm, dertlerinize şifa bulacağım.
Şimdiden okul temsilcimize başarılar dilerim.Okulumuza inşallah hayırlı bir başkan seçilir ve bu başkan umarım herkez tarafından beğenilir.Bütün okul temsilcisi olan adaylara seçim süresi başarılar dilerim.Herkeze hayırlı ve Uğurlu olsun.
                                                                       Samet Onar
Değiştirdim.Bir şeyler eklemeye çalıştım.Bu nasıl? İnşallah sorularımla sizi sıkmıyorumdur.

Kapalı Hesap (128169)
25-10-2011, 21:30   |  #12  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 40
2,851 mesaj

Oğlum sen manyak mısın ? Neyin peşindesin :D 6. Sınıfta ne temsilciliği. Seçilemezsin zaten. Seçilirsen de hiçbir şey yapmayacaksın emin ol.

bosluk
25-10-2011, 23:11   |  #13  
bosluk avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
1,894 mesaj

Hohohoh amma saydırmışsınız çocuğa ha :P

Samet, konuşma güzel. Yanlız yapabileceğin ve yapamayacağın şeyleri söyle insanlara. Mesela, eğer hakikaten koordine edebileceğine inanıyorsan, "Her ay düzenli olarak oturacak ve öğrenciler olarak sizlerin sorunlarınızı dinleyip düzeltileceğine inandıklarımı not alacağım ve konuyu ilgili hocalarımızla görüşüp her iki taraf için de kabul edilebilir şekilde çözüme ulaştırmaya çalışacağım" diyebilirsin; ama gerçekten bunu yapabileceksen. Sonra kardeş ya da ağabey (ya da her ne oluyorsa günümüzde) okul kovalayabilir ve bunun için aracı olabilirsin. Böylece okulundaki yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarınla ilgilenebilirsin de. Sonra ne bileyim sınavların zamanları, test/klasik olarak ayarlanmaları, haftalık programın idari işler yetkilileriyle oturulup birlikte planlanması olur, ihtiyaç olan derslerin hocalarıyla konuşulup ek dersler olabilir, gönül verdikten sonra olur da olur aslında, çok da karamsar bakmamak lazım :) Ha niye olamıyor bu işler, 1-Bu işi alan öğrencinin öküzlüğü, 2-Öğretmenin öküzlüğü, 3-Velinin öküzlüğü. Bu 3 durumla başedebilirim diyorsan konuşmanı da bu şekilde komple yeniden hazırla, konuşmadan da önce bunları yapabileceğine önce kendini sonra diğerlerini inandır. Eşek olmayan öğrenci, bu yazdıklarımdan 1-2'sini bile yapabileceğine inandığı birine oyunu havada karada verir ;)

samolk
26-10-2011, 05:22   |  #14  
OP Taze Üye
16 mesaj

Sayın müdürüm ve müdür yardımcılarım , değerli öğretmenlerim ve okulumuzun özünü , ülkemizin geleceğini oluşturan siz değerli arkadaşlarım
Ben Samet Onar, 6/A sınıfı Temsilcisiyim ve Okul temsilciliğine adayım.Öncelikle beni şimdiden dinlediğiniz için teşeekkür ederim.Okulumuz çok muhteşem bir okul olmayabilir ama bir okulu muhteşem yapan onun içindeki öğrencilerdir.Sizlerin okulumuzla ilgili sorunlarını çözmek için okul temsilciliğine adaylığımı koydum.Peki bu sorunlarla karşılaşan kişiler yani biz öğrenciler bunları hep beraber olup çözmemiz gerektiğini düşünüyormuyuz?Tabiyki düşünmeliyiz.Bu yüzden her ay veya hafta düzenli olarak oturacak ve öğrenciler olarak sizlerin sorunlarınızı dinleyip düzeltileceğime inandıklarımı not alacağım ve konuyu ilgili hocalarımızla görüşüp her iki taraf için de kabul edilebilir şekilde çözüme ulaştırmaya çalışacağım .Okulumuzun sosyal ve kültürel etkinliklerinde yani faaliyetlerinde, 
Tüm öğretmenler, öğrenciler, gönüllü ve gönülsüz velilerle, bu etkinliklerde yer almak isteyen tüm bireylerle sıkı bir iş birliğine girerek, 
Tüm çalışmaların koordineli bir şekilde yürütülmesine ve bunun için de gerekli tüm tedbirlerin alınmasında aktif bir rolde bulunmak üzere okul temsilciliğine adaylığımı koymuş bulunuyorum.Arkadaşlar sizin menfaatlerinizi düşünerekten okul temsilcisi olmak istiyorum sizin beklediklerinize özen göstermek ve sözlerinizi yerine getirmeye çalışacağım buna gayret sarfedeceğimden emin olun.Sorunlarınıza çözüm, dertlerinize şifa bulacağım.
Şimdiden okul temsilcimize başarılar dilerim.Okulumuza inşallah hayırlı bir başkan seçilir ve bu başkan umarım herkez tarafından beğenilir.Bütün okul temsilcisi olan adaylara seçim süresi başarılar dilerim.Ve oylarınızı bana vermenizi istiyorum , oyunu bana veren veya vermeyen bütün arkadaşlara konuşmamı dinledikleri için tekrar teşekür ediyorum.Herkeze hayırlı ve uğurlu olsun.
                                                                       Samet Onar

Abicim çok teşekkür ederim herkeze. En son yazan abi sana da ççççççoooooookkkkkkkkkkk teşekkür ederim önerilerin için.

Kapalı Hesap (128169)
26-10-2011, 18:51   |  #15  
Kapalı Hesap
2,851 mesaj

Samet yazık sana :D

technomistic
28-10-2011, 12:18   |  #16  
technomistic avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
3,520 mesaj

biraz fazla ciddi olmuş sanki.

NightFight
28-10-2011, 12:21   |  #17  
Yıllanmış Üye
173 mesaj

Herkez dalga geçer gibi cevap yazmış ama o yaşta o cesaret ve öz güven helal olsun sana

Kapalı Hesap (128169)
28-10-2011, 13:45   |  #18  
Kapalı Hesap
2,851 mesaj

Ben dalga geçiyor gibi yazmadım şahsen :D Hakkaten dalga geçtim yani :D