Olimpiyat oyunlarına ev sahipliği yapın!

CHIP Online
08-08-2008, 09:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Hauppauge, DVB-T desteği de sunduğu yeni ürünü WinTV-HVR 900 ile TV keyfini doyasıya yaşatacak.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Olim ... igi-yapin_8129.html

25 yılı aşkın süredir TV kartı üreten Hauppauge, DVB-T desteği de sunduğu yeni ürünü WinTV-HVR 900 ile TV keyfini istediğiniz her yere taşımanıza olanak sağlıyor. Ne dersiniz, 2008 yılına damgasını vuracak Olimpiyat Oyunları, siz nerede olursanız olun, masaüstü bilgisayarınıza ya da laptop'ınıza TV kalitesi ile misafir olsun mu?

WinTV-HVR 900 sunduğu kolay kullanım ve yüksek teknoloji ile TV keyfinin televizyon ekranıyla sınırlanmasını engelliyor. Size ise nerede olursanız olun, arkanıza yaslanıp TV izlemek kalıyor. Örneğin; tüm dünyanın izleyeceği Olimpiyat Oyunları'nı kaçıran azınlıktan olmak istemezsiniz, değil mi?

TV alışkanlıklarımızı TV kartları ile bilgisayarlarımıza taşıyabilmek, son yılların vazgeçilmezi oldu. Bu sayede işte, dışarıda, tatilde; nerede olursak olalım ne bir gol kaçırıyoruz ne de sevdiğimiz dizi yarım kalıyor...

Amerika, Avrupa ve Asya'daki faaliyetlerinin yanı sıra, kısa bir süre önce Türkiye pazarına giren Hauppauge'nin sunduğu WinTV-HVR 900 da TV keyfini hiçbir şeye değişmeyenler için üretildi.

WinTV-HVR 900, henüz ülkemizde bulunmayan DVB-T desteği ile geleceğe yatırım yapıyor. Cihaz hem dijital hem de analog TV kanallarını bilgisayarınıza taşıyor. Üstelik tüm bunları cebinizde taşıyabileceğiniz; taşıması, kurması ve kullanması çok kolay USB2 paketi içerisinde sunuyor.


Tüm konu: Olimpiyat oyunlarına ev sahipliği yapın!


Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: TV kartı kullanıyor musunuz?