One M8'e bir yeni model: One M8 Eye

CHIP Online
02-10-2014, 21:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

HTC, amirali One M8'in farklı bir modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Peki ama nedir onu farklı yapan?

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/one-m8-model-one-m8-eye_49844.html

Resimlerle: Büyüleyici bir HTC One M9 konsepti!

HTC, New York'taki 8 Ekim duyurularının en önemli parçalarından birinin fotoğrafçılık alanında olacağı konusunda ipuçları vermişti ve şu anda tahminler, bu ipucunun yeni bir telefon hakkında olabileceği yönünde.


Söylenenlere göre, periskop şekilli bir kameranın yanı sıra Tayvanlı firma HTC M8 Eye adlı yeni bir telefonu daha tanıtacak. Android sitesi Phandroid'e göre, Eye, HTC One M8'in 13MP çift kameraya sahip bir sürümü olacak.


Twitter'daki bir Android geliştiricisinden alıntı yapan site, Ekim ayının Android 4.4.4 ve HTC'nin kendi Sense 6.0'ı ile çalışan yeni bir telefonun çıkış tarihi olduğunu söylüyor.


HTC, One M8'i bir kez değiştirerek UltraPixel Duo kamera ve metal kaplamanın yerine standart 13MP kamera ve plastik kaplama yerleştirerek HTC One E8'i üretmişti. One M8'i çevreleyen heyecanın büyük bir kısmı ise, tekrar odaklamaya ve çekim sonrası efektlerine izin veren Duo kamera algılayıcısından kaynaklanmaktaydı.


HTC, teknoloji dünyasının bilgi sızdırmaya en meyilli firmalarından biri olduğu için, 8 Ekim tarihi gelmeden HTC M8 Eye hakkında daha fazla bilgi ile karşılaşacağımızı söyleyebiliriz...

Tüm Konu: One M8'e bir yeni model: One M8 Eye

Resimlerle: Büyüleyici bir HTC One M9 konsepti!

Kaynak: www.chip.com.tr