önemli yazılımlar

ifteri
01-04-2011, 10:03   |  #1  
ifteri avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
498 mesaj

konunun yeri doğrumu bilmiyorum.benim sorum şu;bilgisayarımızda kullandığımız bazı yazılımları satan mağaza veya mağazalar varmı.
adwanced windows care prof.....revo uninstaller...foto resizer..gibi.birde bunlar bir yıllık kullanımlıkmıdır.
windows care prof.u biliyorum bir yıllık...yurt dışından almıştım.
yardım edecek arkadaşlara teşekkür ederim.

Kapalı Hesap (101323)
01-04-2011, 11:15   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
3,337 mesaj

yazılımları  fazla kullanmıyorsan  almanı tavsiye etmem crackle gitsin   almak istiyorsanda  yazılımın  kendi sitesinden veya tr dağıtıcısından alabilirsin ben deep freeze i tr  dağıtıcısından almıştım

ifteri
01-04-2011, 12:34   |  #3  
ifteri avatarı
OP Yıllanmış Üye
498 mesaj

hocam yazılımları sıkça kullanan deyilim..sadece pc2 diye youtube indirme yöneticisini sık kullanıyorum.onunda yurt dağıtıcısı kim bilmiyorum..
birde dünyanın doğrusu ben deyilim amma cracklı yazılımlar beni rahatsız ediyor..kullananları tenzih ediyorum bu onların sorunu..
amma bana yarayan emek verilip sunulanın karşılığını ödemek isterim...sonuçta yaşayabilmek için emek harcanmış.bunda belkide yaşın da etkisi vardır.teşekkür ederim

Kapalı Hesap (101323)
01-04-2011, 14:21   |  #4  
Kapalı Hesap
3,337 mesaj
Alıntı: ifteri  
hocam yazılımları sıkça kullanan deyilim..sadece pc2 diye youtube indirme yöneticisini sık kullanıyorum.onunda yurt dağıtıcısı kim bilmiyorum..
birde dünyanın doğrusu ben deyilim amma cracklı yazılımlar beni rahatsız ediyor..kullananları tenzih ediyorum bu onların sorunu..
amma bana yarayan emek verilip sunulanın karşılığını ödemek isterim...sonuçta yaşayabilmek için emek harcanmış.bunda belkide yaşın da etkisi vardır.teşekkür
tabikide benim   elimdeki  yasal olmayan   yazılımlar bir elin parmaklarını geçmez  ya ücretsiz alternatif kullanırım   yada  satın alırım  tabi  alamadıklarımda var   onlarda maddi durumdan dolayı

M.G.G
01-04-2011, 18:01   |  #5  
M.G.G avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,367 mesaj

http://www.youtubedownloader.org/
youtube downloaderin beleş versiyonu var ;)

cracker1
01-04-2011, 23:24   |  #6  
cracker1 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
326 mesaj

önemli yazılımlar zaten bilgisayarın temel ihtiyacıdır
bazı önemli yazılımları insan ya hacklemek yada cracklemek zorunda kalıyo
sağol

ifteri
02-04-2011, 09:18   |  #7  
ifteri avatarı
OP Yıllanmış Üye
498 mesaj

cevap yazan arkadaşlar hepinize teşekkür ederim...
konuyu sormamdaki amaç şuydu:butun free ler peşinden birsürü ne idüğü belirsiz şeyler takıp geliyor.bilgisayarı çöplüğe çeviriyor.örnek;save2pc diye bir program sadeliğine aldanıp kuruyorum one ilgisiz ve birhayli kabarık bir başka programda entegre.entegre olanı kaldırıyorum asıl program çalışmıyor...
ikinci örnek advanced care prof.lisanslı iki kere aldım 19$ a ve 6 ay kullandım.bıraktım inanın free si daha iyi görev yapıyordu....
kullandığım ve anlayabildiğim en iyi free ler c.cleaner-revo uninstaller-cdburnerxp.revonun profunu indirip, kaldıracağımı kaldırıp kendisini de kendine(harakiri)kaldırttırıyorum..hepinize kolay gelsin.

Onuralp Yılmaz
10-04-2011, 12:04   |  #8  
Yıllanmış Üye
922 mesaj

Youtubeden video indirmek için programa gerek yok ki :).

Mesela indireceğimiz video şu: http://www.youtube.com/watch?v=iIsWTurC5d0

Bunun başına sadece kiss ekleyeceksiniz.

Yani şöyle olacak:http://www.kissyoutube.com/watch?v=iIsWTurC5d0
Bu kadar basit.