Öneriniz Lütfen!

aydanhilary
22-05-2011, 15:55   |  #1  
aydanhilary avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj

Herkese selam.Ben yaklaşık bir sene öncesinde kendime 300 TL'lik (şimdiki fiyatını bilmiyorum inmiştir herhalde) fotoğraf makinası almıştım.Markası Casio Exilim EX-Z35.Bu fotoğraf makinasını hala kullanıyorum ama bu ürünü ilk aldığım günden beri sevmiyorum.Fiziksel olarak güzel bir makina,fakat çekim kalitesi 12 megapixel olmasına reğmen hiç iyi değil.Yani fotoğraf boyutu büyük hatta aşırı büyük te ama renk algılımı berbat ayrıca hiç fotojenik çıkmıyorum makinamda.Renkleri grimsi hiç canlı değil (Umarım anlatabilmişimdir).Bir diğer sorun ise displeyim çok yavaş.Yani yavaş algılıyo.Bu fotoğraf makinasından önce yine Casio Exilim fakat EX-Z500'ü kullanıyordum.Kamerasının 5 megapixel olmasına rağmen diyebilirim ki şimdi kullandığımkinden daha iyi bir kalitesi vardı,renkler daha canlıydı.Benim sizden istediğim şey bana adam gibi yani 12-16 mp. arası renkleri canlı algılayan fiziksel olarak ta normal olan profesyonel olmayan bir fotoğraf makinasını önermeniz...

Kapalı Hesap (172709)
22-05-2011, 16:13   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 48
2,757 mesaj

http://doctus.org/showthread.php?t=1242

inceleyin.

aysedundarr
23-05-2011, 15:26   |  #3  
Yıllanmış Üye
2,076 mesaj

LG Viewty Smart
nedenmi benimde iyi bir kamereya ihtiyacım vardı ve araştırınca bu kamerayı buldum süper birşey aşağıya özelliklerini yazdım umarım faydası olur.

120 fps hızlı video kaydı ve eğlenceli kullanımıylı ilgi gören Viewty, LG tarafından yenilenerek pazara görüntüleme alanında iddialı yeni bir model. Toplam 8 megapiksel çözünürlük sunan Viewty II, sadece 90 gram ağırlığında ve 12.4 mm kalınlığında. Açıkçası inceliği ve hafifliğiyle de oldukça iddialı. Güçlü kamerasının yanı sıra multimedya içeriği açısından rakipsiz yeteneklere sahip olanLG Viewty II, divx video formatı desteğinin yanı sıra Dolby Mobile çevresel ses sistemini destekleyen ilk mobil iletişim cihazlarından.LG'nin Japonca sitesinde resmi olarak duyurulan mobil iletişim ve eğlence cihazı, LG tarafından geliştirilen S-Class isimli arayüzle çalışacak. Böylece dokunmatik ekranı üzerinde çok daha hassas ve eğlenceli bir kullanım sunuyor. Cihazın kamera arayüzü de yenilenmiş. iPhone arayüzünü andıran sürgü kontrol tuşu sayesinde fotoğraf ve video modları arasında geçiş yapılabiliyor. Güçlü bağlantı seçenekleriyle donatılmış LG Viewty II, şebeke dahilinde HSDPA desteği, kişisel kablosuz ağ dahilinde bluetooth ve WiFi bağlantılarını sunuyor. Entegre A-GPS modülünü de bünyesinde barındıran Viewty II, hem fotoğraf hem de videolara coğrafik konum etiketleme yapabiliyor. Son olarak cihazın 30 kare'sn değerinde 70 x 480 piksel video çekebildiğini ekleyelim.

aydanhilary
24-05-2011, 15:08   |  #4  
aydanhilary avatarı
OP Taze Üye
10 mesaj

önerileriniz için teşekkürler ;)