Online alışveriş rehberiniz

mehmetakul
12-07-2008, 15:33   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

www.ucuzu.com

Alıcılar ile mağazalar arasında bir köprü görevi üstlenen ucuzu.com web sitesinde internet üzerinden satışı ya da tanıtımı yapılan ürünler ile ilgili olarak arama ve karşılaştırma yapabiliyorsunuz. Sitede kamera ve fotoğrafçılıktan bilgisayar parçalarına , telekomünikasyondan sağlık ve bakım ürünlerine kadar pek çok kategori altında ürünü özellik ve fiyat araştırması yapabiliyorsunuz.

ersinbakar
12-07-2008, 15:35   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,253 mesaj

paylaşımın için teşekkürler fakat online alışverişe ne kadar güvene bilirizki her ne kadar birşey olmaz deniyorsada gene bişeyler oluyor 1 kere yapmak istedim oda geçen ay :) ücretsiz çek vardı elimde ondan kolay gelsin yinede paylaşımın için teşekkürler

hibom
03-02-2009, 09:55   |  #3  
Taze Üye
12 mesaj

sanal kart kullanmalısın...

Tuti Urmeylander
20-09-2009, 00:52   |  #4  
Yıllanmış Üye
469 mesaj

On line alışverişlerde en uygun fiyatlara erişebilmek için www.akakce.com da güzel bir hizmet veriyor.Son topladığım PC için üç ay önce, işlemciyi 48. TL , anakartı da 44. TL daha ucuza, bu sitede yer alan sanal mağazalarından temin ettim. Ancak ne var ki, bir başka yorumumda da belirttiğim gibi on-line alışveriş, bazan en güvenilir olduğu söylenen sitelerde de bile şans işi olabiliyor ve o gün sitede bir şeyler ters gider de bu size rastlarsa canınız yanabilir.Benim, pazarının lideri olduğu iddiasında olan bir sanal mağazada,adı lazım değil, başıma geldiği gibi. Bu nedenle yere sağlam basmak isteyen arkadaşlara sanal mağaza alışverişini artık öneremiyorum.Fiyat araştırmasını yaptıktan sonra belirlenen gerçek mağazaya yönelmek en sağlam yol bence.Hem hareket etmiş olursunuz ve hem de pazarlık ederek bir kaç TL daha indirim alabilirsiniz. Ancak karar,elbette ki siz arkadaşlarımın.

sensen22
23-04-2010, 18:49   |  #5  
Taze Üye
10 mesaj

akakçe de gösterilen siteler sadece kayıtlı firmalar. orda gösterileyip uygun fiyatlı sitelerde var.buraya göz atın  http://www.cilginalisveris.com/