online browser game!

minnoş_97
20-08-2008, 17:42   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,115 mesaj

bu başlığı görünce şaşırmayın çünkü online derken PvP Değil,direk rakibinizi oyunun her anında gördüğünüz browser oyununda bahsediyorum.ve adventure quest world's bu online oyunlar arasında ilklerden oluyor.ve belki anlamadınız ama oyunu yapan batleon.yani adventure quest,dragon fable ve mechquesti yapan firma.adventure quest worlds daha yeni betaya başladı(bu Betaya sadece adventure questin  guardianları,dragon fablenin dragon rider ve mechquestin star captainleri giriyor.yani 3 oyununda ayrıcalıklı paralı üyelerin olabildikleri classlar.ama ücretsiz üyeler sadece bir beta aşaması bekliyorlar.1 beta daha geçtiikten sonra bende girebileceğim.oyunda 4 karakter sınıfı var;
Warrior
Mage
Rogue
bu 3 karakteri gören yenilik nerde diyebilir ve bende 4. karakteri açıklarım;
Priest.
evet priest.oluşturalacak partylerde mutlaka yer alacağını düşünüyorum çünkü iyileştirme bonusu var.free üyeler bile şimdiden hesap açabilir.örneğin ben rogue olarak free hesap açtım.
evet oyunu beğendiyseniz oyunun adresi;
http://www.aqworlds.com/

Kapalı Hesap (34907)
20-08-2008, 18:18   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 5
1,440 mesaj

burak şalvarcı
ilköğretim 6. sınıf öğrencisisin ve sen ne işlerle uğraşıyorsun okuldaki başarını artırmak için zamanını değerlendirmelisin burak hemen bu mantığından vazgeç.,

yaşın 11 doğrumu.? doğru ise sitelere girmek için yaşını büyütmen yanlış yaşına uygun sitelere girmelisin.

SaGoPa KaJMeR.
20-08-2008, 19:30   |  #3  
SaGoPa KaJMeR. avatarı
Yıllanmış Üye
2,547 mesaj

suat666 Kesinlikle bu tür konuşmalar icin Pm(özel mesaj) bölümünü Kullanmalısın. Bu tarz konuşmalar icin forumu degil Pm kullanabilirsin.   

4duo2
21-08-2008, 07:21   |  #4  
Yeni Üye
31 mesaj

byburak2008 ihtarlar için lütfen pm kullanalım lütfen :)

biride beni ihtar etsin, üstteki pm yi ihtar et oyununa benzedi :)

Kapalı Hesap (34907)
21-08-2008, 09:38   |  #5  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 5
1,440 mesaj

İlköğretim 6. sınıf öğrencisisin  CHIP ONLINE FORUMDA yaşına uygun olmayan sitelere girmemesi gerektiğini milyonların görmesini isterdim.,

GRaNZaT
21-08-2008, 12:04   |  #6  
Yıllanmış Üye
4,234 mesaj

:) Seviyorum gerçekten bu ortamı :) Ama ben de genel bi "ihtar"da bulunayım mı :) Arkadaşlar, yazı diliniz Türkçe. Dolayısıyla Türkçe konuşurken Türkçe kelimeler kullanalım. "PM" kısaltması çok mu yeri doldurulamaz bir kısaltmadır? :)

Bununla birlikte, uyarı konusunda aslında her ne kadar özel konuşmaların tercih edilmesi daha doğru olsa da "suat666" arkadaşımın belirttiği konunun genelde olmasının daha doğru olduğu kanaatindeyim. Çünkü birebir uyarıdan çok ortaya bir görüşünü bırakmış, bir düşüncesini açıklamış.

StatioN
21-08-2008, 15:27   |  #7  
Yıllanmış Üye
379 mesaj

konuyu niye saptırıyosunuz ya:)konu oyun ben bakıyorum oyuna browser oyunlarını genelde oynuyorum.yanlız nedense giriş yaparken bi türlü oyun başlamıyor:)2 3 dk dır felan bağlanmasını bekliyorum

minnoş_97
21-08-2008, 16:29   |  #8  
OP Yıllanmış Üye
1,115 mesaj
StatioN
konuyu niye saptırıyosunuz ya:)konu oyun ben bakıyorum oyuna browser oyunlarını genelde oynuyorum.yanlız nedense giriş yaparken bi türlü oyun başlamıyor:)2 3 dk dır felan bağlanmasını
yukarıda yazdığım gibi free üyeler 1-2 gün içinde oyuna girecek.şimdilik adventure questin guardianları,dragon fablenin dragonlordları Ve mechquestin star captainleri girebiliyor.ama 1-2 gün içerisinde free üyelerde girecektir.

Mustafa Akın
21-08-2008, 17:38   |  #9  
Mustafa Akın avatarı
Yıllanmış Üye
3,236 mesaj

Ben sana bu oyunlara başlayacağın zaman ne olacağını söyleyim

Okuldan gelir gelmez karakter/gezegen/ülke her neyse onun duruma bakmak için açacaksın bilgisayarını. 1 saat kendine göre iş yapacaksın oyunda. Sonra 1 saat kapatacaksın. Acaba biri saldırdı mı bişi oldu mu diye tekrar açacaksın. Bundan sonra da bilgisayarını kapatmayıp uyku moduna alıp gelip gidip ona bakacaksın. Kendime engel olurum deme çünkü çoğu insan böyle yapıyor. Hele yaşın küçük, böyle şeylere daha meraklı olursun ama kazanacağın tek şey puan, kaybedeceğin bir sürü şey var. En önemlisi zaman. Bunun sonucunda da SBS den , oyunda kazandığın puanının 10 katını kaybedeceksin.

Bu da benden tavsiye. Suat arkadaşım sana katılıyorm. Bu da fikir belirtmedir hemen şey yapmayın siz de özelden at forum kurallarını oku şunu yap bunu diye

StatioN
24-08-2008, 02:10   |  #10  
Yıllanmış Üye
379 mesaj
minnoş_97
yukarıda yazdığım gibi free üyeler 1-2 gün içinde oyuna girecek.şimdilik adventure questin guardianları,dragon fablenin dragonlordları Ve mechquestin star captainleri girebiliyor.ama 1-2 gün içerisinde free üyelerde girecektir.
ne hikmetse hala giremiyorum oyuna

I Love GS
29-08-2008, 22:11   |  #11  
Yıllanmış Üye
448 mesaj
StatioN
ne hikmetse hala giremiyorum
:D
SEviyorum ben bu siteyi yaBeğendimKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaGülüşGülümsemeIslık

OnnuuR
29-08-2008, 23:57   |  #12  
OnnuuR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,675 mesaj
suat666
İlköğretim 6. sınıf öğrencisisin  CHIP ONLINE FORUMDA yaşına uygun olmayan sitelere girmemesi gerektiğini milyonların görmesini isterdim.,
70 Milyon kişi bizi izliyorKahkahaKahkaha

icejojuk
31-08-2008, 12:11   |  #13  
Taze Üye
5 mesaj

nee yanı sımdı dragon fablede oyuelıklerı olabılenler bedavaya gırebılıcekmı benım 40 lwl varda dragon fablede

minnoş_97
31-08-2008, 19:58   |  #14  
OP Yıllanmış Üye
1,115 mesaj

şimdilik dragon fablenin paralı üyelikleri girebiliyor.ama bir sonraki beta aşamasında free üyeliklerde girebilecek(Sepelchure çok değişmiş Kahkaha Komik olmuş biraz :D)