Online Oyun önerimi

30-03-2013, 22:00   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar WarRock,Wolfteam,Mars,cs Gibi online oyun Önerebilen varmı?

macgyvertr
07-04-2013, 14:13   |  #2  
macgyvertr avatarı
Taze Üye
7 mesaj

Walla benim aklım hala kınght online'de.. :)

ThekT0niC
07-04-2013, 21:46   |  #3  
ThekT0niC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 21
1,194 mesaj

CombatArmsEU Bende oynuyorum oynarsan ThekT0niC ekle.Sniperim.

Kellerman's Quickscope VideoKellerman's Quickscope Video
Hey guys, here's a small video for all the subscribers and fans out there,

I still know how to snipe, bitches :)
Enjoy,

Kellerman

PROPS to SCIRCA(Emnesty) for helping me with the editing, the intro, and polishing this montage.

PS. The reason I used RonBrowzCA's account (which is NOT mine) was that I was able to go in pubs and play peacefully, thanks for understanding.  I know this is just a small video and it's just some junk flea footage, but I don't have the time anymore to play or edit. So that's it.

Son Düzenleme: ThekT0niC ~ 07 Nisan 2013 21:50
LENO7
07-04-2013, 21:59   |  #4  
LENO7 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
2,019 mesaj

Point Blank oynamanı tavsiye ederim...Eğer oynarsan benimle iletişime geç..İyi görevler yaparız...

ThekT0niC
08-04-2013, 15:45   |  #5  
ThekT0niC avatarı
Yıllanmış Üye
1,194 mesaj
Alıntı: LENO7  
Point Blank oynamanı tavsiye ederim...Eğer oynarsan benimle iletişime geç..İyi görevler yaparız...

Bende oynuyorum gerçekten güzel oyun,ama bir sor bakalım arkadaş oyuna o kadar para verecek kadar maddi durumu tavandamı ?

Oyunda para vermeyenin kullanacağı silahlar çok az ve güçsüz,5-6 senedir birsürü yeni ekipmanlar geliyor ama fp oyuncular için hiçbir ekipman gelmedi.

Para vermicekse hiç başlamasın,çünkü parası olan head atıyor gidiyor,ayrıca verilecek parada az meblağlarda deyil ekipman aldın silah aldın falan filan 100-200 tl yi buluyor.Bir silah bile en az 30-35 tl.Ama CombatArms oyununda ( önerdiğim yukarıdaki) oyunda rütbe sistemi var,rütbesi olan oyundaki silahların %90'ını alabiliyor,ama PB deki para vermeden oynuyanlar oyundaki ekipmanların %5 inden bile nasibini alamıyor,ben başlarım böyle oyuna ? Tamamen para tuzağı,aman uzak durun,kodaman kişilerin oyunudur genel olarak.

Son Düzenleme: ThekT0niC ~ 08 Nisan 2013 15:47
LENO7
08-04-2013, 17:35   |  #6  
LENO7 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
2,019 mesaj
Alıntı: ThekT0niC  
Bende oynuyorum gerçekten güzel oyun,ama bir sor bakalım arkadaş oyuna o kadar para verecek kadar maddi durumu tavandamı ?

Oyunda para vermeyenin kullanacağı silahlar çok az ve güçsüz,5-6 senedir birsürü yeni ekipmanlar geliyor ama fp oyuncular için hiçbir ekipman gelmedi.

Para vermicekse hiç başlamasın,çünkü parası olan head atıyor gidiyor,ayrıca verilecek parada az meblağlarda deyil ekipman aldın silah aldın falan filan 100-200 tl yi buluyor.Bir silah bile en az 30-35 tl.Ama CombatArms oyununda ( önerdiğim yukarıdaki) oyunda rütbe sistemi var,rütbesi olan oyundaki silahların %90'ını alabiliyor,ama PB deki para vermeden oynuyanlar oyundaki ekipmanların %5 inden bile nasibini alamıyor,ben başlarım böyle oyuna ? Tamamen para tuzağı,aman uzak durun,kodaman kişilerin oyunudur genel olarak.

Haklısın..

+ Bu tür oyunlar özellikle Point Blank için 100+FPS almamız lazım..ve ping 10'u geçtimi sorun oluyor...Bunlarda bize gerekiyor..Ben bıçak-Bomba maçında idare ediyorum...Birde Balistik mi ne onu çıkarmışlar çok çok bozdular oyunu..Oyun ilk çıktığında ilk ben oynamıştım...Ne hile vardı ne birşey..Güzeldi...Şimdi baksan yüzde 70'inde hile var yüzde 28'inde NG yüzde 2'inde ise hiçbirşey...Onlarda anca küfür ediyorlar...Bir güzel oynayanı görmedim...

AndcrewTR
08-04-2013, 18:03   |  #7  
AndcrewTR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 102
1,268 mesaj

Wolfteam da ilk başlarda çok güzeldi. Sonradan çok feci bozuldu. Parası olmayan ne kadar profesyonel olursa olsun oynayamıyor.

Bir de CrossFire diye bir oyun varmış. Çok övüyorlar.

ThekT0niC
08-04-2013, 19:29   |  #8  
ThekT0niC avatarı
Yıllanmış Üye
1,194 mesaj
Alıntı: AndcrewTR  
Wolfteam da ilk başlarda çok güzeldi. Sonradan çok feci bozuldu. Parası olmayan ne kadar profesyonel olursa olsun oynayamıyor.

Bir de CrossFire diye bir oyun varmış. Çok övüyorlar.

Hocam CrossFire'de cs nin online versiyonu diyebilirim,o oyunda bozuldu,para vermezsen oynayamazsın.Ayrıca grafikleri bu çağa uygun deyil çok geride.

censez41
08-04-2013, 20:08   |  #9  
censez41 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,705 mesaj

Soldier of fortune 2 battleout server de Türkiye'yi gururla temsil ediyorum burda tek Türk te benim Mısır ,Belçika,İngiliz ve almanlar,israil yunan var hepsin den iiyi oynuyorum :)

herifz
18-05-2013, 09:47   |  #10  
Üye
73 mesaj

Farklı ve özgün bir MMOFPS arıyorsan sana Renaissance Heroes'i önerebilirim. 8 farklı karakteri, görev ve başarı sistemi, eğlenceli modları ve Rönesans dönemine özgü teması ile gerçekten hareketli bir oyundur. :)

alemin_kralı
20-05-2013, 10:11   |  #11  
Üye
80 mesaj
Alıntı: gizemlilord  
Genelde büyük online oyunlar arıyorsun sanırsam;eğer flahs oyun oynuyorsan sana en güzel flahs oyunların yer aldığı flash oyun sitesi http://oyunmuz.com/ 'u tavsiye ederim.İçerisinde binbirtürlü güzel oyun var.

Ya bak kardeşim birkaç konuda senin oyunmuz.com diye spam yaptıgını görüyorum.Yeter artık canımı sıkmaya başladı.

yogurt18
24-05-2013, 14:21   |  #12  
Taze Üye
5 mesaj

Hocam burada severek oynadıgım bir oyundan bahsettim incelersiniz,

https://www.chip.com.tr/forum/onl ... 1356681&goster=true

holigantr06
25-05-2013, 13:16   |  #13  
Taze Üye
4 mesaj

renaissance heroesi öneririm cok güzel gırafikleri var ve cok eglenceli bir oyun

Kapalı Hesap (253909)
30-05-2013, 13:31   |  #14  
Kapalı Hesap
20 mesaj

Battle Field 3,Battle Field 4 (çıkmadı daha )  FPS diyorsan en babası buyur...

League Of Legends oynamadıysan başlayabilirsin ama tavsiyem başlarsan Türkiye sunucusunda başlama:)

Acı ama gerçek güzel grafik ve iyi bir korumalı oyun istiyorsak elimizi cebimize atmamız gerek malesefki F2P olan oyunlar açık ortada ne oldukları çıktıkları ilk ay belki idare eder sonra içinden çıkılmayan bir hal alıyor malesefki :)

Ne kadar MW2 den sonra kendini bozsada Black Ops2 deneyebilirsin fps seviyorsan ama para tuzağı ne eskisi gibi zevk veriyor ping kötü ayrıca abuk subuk eklentiler çıkarıp insanların parasını çalıyorlar 2-3 silah ekliyo harita ekliyo baba sunuyo bizlere :)

Ama tavsiyem sana BF3 al oyna pişman olmazsın yada 5 ay bekle Battle Field 4 çıkıcak zaten...

eticaretkazanclari
30-05-2013, 20:01   |  #15  
eticaretkazanclari avatarı
Taze Üye
2 mesaj

Piyasadaki en güzel ve çeşitli pet sistemi olan RPG oyun, zevkle ekran karşısına yapışıyorum bu oyunda... tavsiye ederim mükemmel bir oyun 
SADECE BİLGİLERİ İNCELE GİR VE ÜCRETSİZ ONLİNE OYNA!

BURADAN GİRİŞ YAPABİLİRSİNİZ RAPPELZ

eseslipskolar
17-06-2013, 16:14   |  #16  
eseslipskolar avatarı
Taze Üye
8 mesaj

Sana eğer farklı bir  oyun istiyorsan battlefeild heroesi oynamanı tavsiye ederim .

Bu oyunda fps benzeri olmasına rahmen büyüler filan var süper efekleri çizgifimsi ve türkçe desteğivar