Online savaş oyunu

_karadelik_
08-04-2013, 13:37   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Kolayca ve bol zevk alarak oynayacağınız bir savaş oyunu arıyor fakat bulamıyorsanız Legend Online oynamanızı tavsiye ediyoruz. Muhteşem kahramanları ve savaş görüntüleri ile bu oyunu hiçbir indirme ve kurulum işlemine gerek kalmadan online olarak oynayabileceksiniz. İnternet tarayıcınız (browser) üzerinden doğrudan oyuna kayıt olabilirsiniz.

Legend Online oyununda oyuncular destansı bir şehri yönetiyorlar. Tabi ki bu şehrin lideri olmak kolay değil, insanlığı ele geçirmeye çalışan kötü güçlere karşı mücadele etmeniz gerekecek. Şimdi kısaca oyun özelliklerinden bahsedelim:

Legend Online'a başlarken 6 farklı karakter seçeneği var. Bunlar şöyle: Erkek Savaşçı, Kadın Savaşçı, Erkek Yaycı, Kadın Yaycı, Erkek Büyücü, Kadın Büyücü. Bu karakterlerin farklı stratejik özellikleri var, savaşırken en etkili olacağını düşündüğünüzü seçebilirsiniz.

Karakteriniz savaşırken üzerinde taşıdığı ve giydiği öğeler çok etkili olacak. Zırhlar, madalyalar, kasklar, çeşitli silahlar gibi ekipmanlarla güçlenebilirsiniz. Sahip olduğunuz öğeyi geliştirmek sizin elinizde. Bunun için atölyeye gitmeniz gerekiyor.

İyi bir kahramanın arkasında tabi ki askerleri de olur. Bunun için kışla seviyenizi geliştirmeniz lazım. Oyunda daha pek çok özellik var. Akademi, çiftlik, meclis, depo, ev, transfer kampı, amfi tiyatro bunlardan sadece bazıları. Binek hayvanı ile daha güçlü de olabilirsiniz.

Oyunun belki de en eğlenceli tarafı birlik sistemi. Bu sayede diğer oyuncularla birlik oluşturabilir ve gücünüzü artırabillirsiniz. Birliğiniz galibiyet kazandıkça ödüller kazanacaksınız. Kaybeden birlikler ise diğer kaybeden birliklerle eşleşleştirilecek ve müsabakalar devam edecek. Oyun içinde oyuncular chat sistemi ile canlı olarak sohbet edebilirler.

Oyunu denemek isterseniz buradan hemen kayıt olun:

url.oasgames.com/H        <-----Buradan hemen oynayabilirsiniz

Son Düzenleme: _karadelik_ ~ 08 Nisan 2013 13:41
ThekT0niC
08-04-2013, 15:41   |  #2  
ThekT0niC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 21
1,194 mesaj

Parası olana güzel,oyuna para vermeyen ezilmeye mahkum.

_karadelik_
09-04-2013, 06:43   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

Ben para vermeden oynuyorum. Tanıdığım pek çok kişi de parasız oynuyor, gayet zevkli

Dans

Vahdet 1453
10-04-2013, 22:57   |  #4  
Taze Üye
9 mesaj

PLANETSİDE 2 KAR amaçlı bir FPS oyunudur kasılarak diğer her türlü premium silahlarını alabilirsiniz. Sony yapıyo grafikler fena bi bakın büyük bir map aynı andan 2000 kişiden fazla kullanıcı ile bir savaş oyunudur.

agressive_gamemer
17-04-2013, 06:15   |  #5  
Taze Üye
1 mesaj

harika bir oyunmus. uzun suredir bu turden savas oyunu ariyordum, hem turkce hemde cok kolay bir sekilde bilgisayarima indirmeden online oynuyorum. Emek ve paylasim icin saol. Team kurmak istiyenler arkadaslari bekliyorum.Dans

herifz
18-05-2013, 09:36   |  #6  
Üye
73 mesaj

MMOFPS'ler bence daha çok savaş ağırlıklı oluyor. 2013 yılında çıkan çok güzel mmofpsler var. Renaissance Heroes oynuyorum bende oldukça eğlenceli diyebilirim. :)