Opera 10 v2 build 1651

man on the moon
26-07-2009, 21:58   |  #1  
man on the moon avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,151 mesaj

Opera yeni bir derleme daha çıkararak çeşitli hataları giderdi. Özellikle Unite'te ve Mac sistemlerdeki hata raporlama hizmetinde düzeltmeler mevcut Haberin devamı New snapshot, new possibilities başlığında.
1651 Windows sürümü burada
stabil sürümünü indirmek isteyenler içinse:

man on the moon
26-07-2009, 22:30   |  #2  
man on the moon avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,151 mesaj

alfa dan sonra bayağı bir düzeltme ve yepyeni özellikler eklendi şimdi beta2de.
arayüz de değişti ama hiç sevemedim. her yüklemede opera standart temasını eskisiyle değiştirmek zorunda kalıyorum.

man on the moon
26-07-2009, 23:04   |  #3  
man on the moon avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,151 mesaj

turbo'yu kullanmadım. o yüzden pek bir şey diyemeyeceğim. bir kaç kişiden daha duydum, parolaların kaydedilmemesi ile ilgili sorunları. sanırım çerezlerle de alakalı.
şimdi en çok sevdiğim özelliği -henüz eksiklikleri olsada- yazım denetimi ve menubarı gizlemek için ayrı bir düğme eklememiz gerekmemesi. 
site görüntüleme sorunları içinse shift+F12>Düğmeler>Tercihler>opera olarak tanıt yazan liste kutusunu durum çubuğuna eklerseniz "firefox olarak tanıt"ı işaretlediğinde muhtemelen sorun kalmayacaktır. malum, her geliştirici sitelerini düzenlerken opera ile test yapmıyor.
edit: opera:config>AutoUpdate>DownloadAllSnapshots seçeneğini aktif yaparak haftalık güncellemeleri de otomatik güncelleme ile alabilirsiniz..

Son Düzenleme: man on the moon ~ 27 Temmuz 2009 03:03