Orjİnal playstatİon 2 (ps2) oyunlari orjİnal kutus

seyit967
23-09-2012, 21:06   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2012

EVET ARKADAŞLAR OYUNLAR EN FAZLA 6 KEZ OYNAYIP KUTUPHANEME KOYDUM ÇİZİK ÇOK YOKTUR . OYUNLAR ÇALIŞIR DURUMDA. İSİMLERİNE BAKIP GEÇMEYİN OYUNLAR ÇOK DEHŞETTİR İSTERSENİZ ARAŞTIRABİLİRSİNİZ. İSTANBUL DA OTURUYORUM İSTANBULDAKİ HERKESE GÖNDERİLİR ELLE TESLİM (GEBZE HARİÇ)
EVEEET GELELİM OYUNLARAA :
DER POLAREXPRESS :ÇOK GÜZEL OYUNDUR VİDEO OYUNUDUR BİR TREN MACERASI FİLMİ BİLE VARDI 10 TL
GUN(ATEŞ):ÇOK GÜZEL KOVBOY OYUNUDUR 2004 TE ALMANYADA YILIN OYUNU SEÇİLMİŞTİR FİYAT 15 TL
DİSNEPS KİM POSSİBLE :STOPPT DR STOPPABLE OYUN AJAN OYUNUDUR EFEKT VE GRAFIKLERI SUPERDIR HAYRAN KALMISIMDIR. FİYAT 10 TL FİYAT ETİKETİ ÜSTÜNDEDİR GERÇEK 0 FİYATİ 27€ DUR ALMANYADAN GELMIS BIR OYUN BANA.
SHREK DER TOLLKÜHNE HELD :OYUN TÜRKİYEDE BULUNMAZDIR SHREK IN MACERALARI 16:9 4.3 EKRAN OLABILIR FİYAT 10 TL GERÇEK ETİKET FİYATI 20 € DUR.
COMMANDOS 2 :GRAFİKLERİ ÇOK DEHŞET BİR OYUNADUR STRATEJİ SEÇENEGİ DE VARDIR.CALL OF DUTY GİBİ GİBİ GERÇEK FİYATI 85 € 20 TL
NARNİA :ÇOK GÜZEL MACERA OYUNUDUR FİLMİ DE VARDIR HAYRANI OLANLAR İÇİN GERÇEK FİYAT 17.5 € AMA BEN 10 TL YE SATIYORUM.
KINGDOM HEARTS :BVG, EA ,THQ VE ACTIVASION YAPIMCILARININ ORTAYA CIKARDI GI SUPER OYUN GERCEK FIYAT 60 € AMA BEN 17 TL YE SATIYORUM
ALADDİNS TREASURE (ÖNERMEM AMA KARDESLERINIZ ICIN GUZEL OLABILIR) GERÇEK FİYAT 15€ AMA BEN 5 TL YE SATIYORUM. HATTA HEPSINI BIRDEN ALDIGINIZDA HEDIYEM OLSUN. :
KINGDOM HEARTS 2: AZ ÖNCEDE ANLATTIGIM GIBI BIRSURU YAPIMCININ ORTAK YAPITGI OYUN DUR BEST PS 2 OYUNU SECILMISTIR UZERINDEDE YAZIYORDUR. GERCEK FIYAT 55.5€ AMA BEN 20 TL YE SATIYORUM.
HARRY POTTER EA GAMES YAPIMCISININ VE KONAMI YAPIMCISININ YAPMIŞ OLDUĞU BİR OYUNDUR ORJİNAL LİASNSI BIİLE VARDIR ÖNERDİĞİM BİR OYUNDUR 15 TL FİYATIDIR . EVET ARKAADASLAR BUTUN OYUNLARIN PLAYSATATION 2 LİSANSI UZERINDEDIR HEPSINI ALACAK OLANLAR İÇİN AZ DA OLSA PAZARLIK YAPILACAK TIR VE HEPSINI ALCAKLAR A BIR HEDIYE DAHA PS 2 İTHAL TURKIYEDE OLMAYAN KUTUSUNDA SIFIR KOL HEDIYEDIR.
BUNDAN ONCEDE BUNUN GIBI BIR LISTE YAPMISTIM VE SATILMISTI PC OYUNLARI ICIN SİPARİŞLERİNİZ ALINIR TANE 4 TL DİR PS2 OYUNLARI İÇİN SİPARİŞLER ALINIR FİYATLAR DEĞİŞİR PS3 İÇİN SİPARİŞLER ALINIR FİYATLAR DEĞİŞİR MEMORY CARD (PS') SİPARİŞLERİ ALINIR FİYATLAR DEĞİŞİR
BİLGİSAYAR FORMAT VS SİPARİŞLERİ ALINIR FORMAT 20 TL DİR
İRTİBAT TELEFONU 0 (531) 023 31 60 SEYİTHAN TEKÇE ' NİN BOLE BIR ILAN VERDIGINI SOLERSENIZ ARKADAS SIZE YARDIMCI OLACAKTIR.
GMAİL:seyit967@gmail.com
msn adresi :sey123sey@hotmail.com
msn adresı yapılır ısmlerı com yerıne baska ısım konulur orn seyit967@beşiktaşım.bjk gibi fiyat 10 tl