Otomatik açma

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Baracuda
12-10-2004, 02:33   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
20 mesaj

Arkadaşlar konuyu nereye açacağımı şaşırdım cdrom ile ilgili olduğundan buraya konduruvereyim dedim...
Sorunum ise eskiden cdroma bir cd taktığımda otomatik olarak açardı oyun film yada müzik olarak şimdi ise açmıyor bilgisayarımdan anca cdroma tıklayınca aç dediğimde içindeki klasörleri gösteriyor...Ben onu istemiyorum eskisi gibi cdyi tanımasını istiyorum otomatik olarak seçme mönüsü çıktığında misal media playerı yada başka birşeyi ordan seçerek yapmak istiyorum...
Anlayacağınız biraz uzattık cdyi takartakmaz otomatik olarak algılamıyor cdrom illa tıklayınca açıyor ben ilk kullandığım gibi cdromdaki cdyi açmasını isteyom...
Acemiyiz kusara kalmayın...Bu arada xp kullanıyorum lg cd-wr var...

UUguRR
12-10-2004, 19:21   |  #2  
Yeni Üye
27 mesaj

bilgisayarımı aç cd-rw ye sağ tıkla özellikler de otomatik kullan sekmesi var yukarda tıkla uygulanacak eylem seç radyo düğmesini tıkla dosyaları görüntülemek için klasör aç ı seç uygula de tamam de olması lazım cd yi tak çıkan pencerede yine dosya aç filan seç işte hep böyle yap diye bişi var aşada onu tıkla tamam de

Baracuda
12-10-2004, 19:45   |  #3  
OP Yeni Üye
20 mesaj

Uğur radyo yok abi baktım da...Müzik dosyaları,resimler,video dosyaları,karışık içerik,müzik cdsi,boş cd diyor...Hangisini yapcamki...

unalkarakus
13-10-2004, 15:26   |  #4  
Üye
57 mesaj

dostumbendede aynısı oldu ama bilgisayarı kurdum düzeldi cünkü yeni bir cdrw taktığın için oluyor

Baracuda
13-10-2004, 23:40   |  #5  
OP Yeni Üye
20 mesaj

Yooo bilgisayarı yeni aldım aldığım gün otomatik açıyordu şimdi açmıyor...Nedense...Daha hala çözemedim... :(

Banned
14-10-2004, 01:39   |  #6  
Banlandı
123 mesaj

Kısa şekilde anlatacam...

Cd'roma sağ tıkla özellerikler penceresinde otomatik kullan seçeneği var...

Recep Baltaş
14-10-2004, 18:00   |  #7  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

adamlar ondan bahsetmiyo onun ayarı var başka yerde

webaytek
15-10-2004, 16:58   |  #8  
Yıllanmış Üye
659 mesaj

benim anladığım kadarıyla @UUguRR haklı
ama @chip_recep herhalde sorunun cevabını bulacak gibi
1- bu arada radyo dediği yuvarlak olan seçim kutucuğu (aşağıda), radyo resmi falan diil

alıntı:
Müzik dosyaları,resimler,video dosyaları,karışık içerik,müzik cdsi,boş cd diyor...Hangisini yapcamki...

2- Hepsini Ayrı ayrı yapıcan