Outlook, 60 milyonuncu kullanıcısını kutluyor

CHIP Online
20-02-2013, 00:02   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Microsoft'un yeni e-posta hizmeti, sadece 6 ayda bakın neleri başardı...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/out ... kutluyor_38776.html

Resimlerle: En iyi ve ücretsiz 26 Microsoft aracı!

Microsoft'un açıldığından bu yana ilgi gören e-posta hizmeti Outlook.com, şirketin yaptığı açıklamaya göre 60 milyonuncu üyesini de bünyesine kattı.


Outlook, temiz arayüzü, gelişmiş özellikleriyle Microsoft'un birincil e-posta hizmeti halini almıştı. Temmuz ayının son gününde açılan himzet, sadece 6 ayda ulaştığı kullanıcı sayısıyla, Microsoft'a göre en hızlı büyüyen e-posta hizmeti ünvanını da kazandı. Microsoft, 60 milyon kullanıcının üçte birinin Google'ın Gmail hizmetinden Outlook'a geçtiğini söylüyor. Şirkete göre Outlook.com kullanıcılarının 25 milyonu, SkyDrive'ı resimlerini ve Office belgelerini paylaşmak üzere aktif olarak kullanıyor.


Microsoft, 60 milyon kullanıcının etkin kullanıcılar olduğunu iddia ediyor. Bu kilometre taşını rahatlıkla geçen Outlook'u yeni bir reklam kampyasıyla ödüllendiren şirket, Outlook'un adındaki "önizleme" uzantısını da kaldırmış bulunuyor.


Microsoft'un henüz Hotmail'den Outlook'a geçiş yapmayan kullanıcıları da yeni hizmete aktarması halinde, kullanıcı sayısını daha da artırması mümkün olacak.

Tüm Konu: Outlook, 60 milyonuncu kullanıcısını kutluyor

Resimlerle: En iyi ve ücretsiz 26 Microsoft aracı!

Kaynak: www.chip.com.tr