Outlook.com neden daha iyi?

CHIP Online
02-08-2012, 11:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Microsoft'un Gmail'e rakip olarak sunduğu sürpriz e-posta hizmetinin en güçlü 5 özelliği, içeride!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/out ... daha-iyi_35126.html

Resimlerle: En iyi ve ücretsiz 40 Microsoft yazılımı!

Microsoft, &lt;span style="text-decoration: underline;">web tabanlı yeni e-posta hizmeti Outlook.com'u hizmete henüz açtı</span>. Duyurulmasının ilk 6 saatinde 1 milyon yeni üye toplamayı başaran Outlook.com, Microsoft'un Gmail'e rakip olarak ortaya çıkardığı bir ürün ve bizce Windows 8'deki Mail uygulamasından oldukça iyi.


&lt;span style="text-decoration: underline;">Outlook.com</span>'a direkt olarak üye olmanız veya Hotmail hesabınızı Outlook'a yükseltmeniz mümkün. Bu arada, Outlook.com'u kullanırken POP3 ayarlarını nasıl yapacağınızı bulamadıysanız, &lt;span style="text-decoration: underline;">bu yazımızın</span> işinize yarayacağını düşünüyoruz. Peki Outlook.com'u Windows 8 ile beraber gelen Mail uygulamasından daha iyi yapan, en güçlü özellikleri hangileri?


E-posta kuralları oluşturmak mümkün


E-posta yönetiminde en önemli işlerden bir tanesi, e-postaları otomatik olarak farklı klasörlere ayırmaktır. Windows 8'in Mail uygulaması bu işi yapamazken Outlook.com'da filtreler oluşturarak iş postalarınızı ve kişisel e-postalarınızı rahatlıkla ayırabilirsiniz.


Tüm Konu: Outlook.com neden daha iyi?

Resimlerle: En iyi ve ücretsiz 40 Microsoft yazılımı!

Kaynak: www.chip.com.tr