Oyun Açılırken Ekranın Rengarenk olması :(

theaktas
15-11-2013, 22:12   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

Beyler sizin yardımınıza ihtiyacım var. Benim bilgisayarım 3gb RAM - Nvidia Geforce 9500 GT Ekran kartım var. Şu ana kadar her oyunu oynayabiliyordum. Fakat ABP Reloaded i indirdim . Dha sonra oyunu açtım . Tam Login ekranı gelecekti ki ekran rengarenk oldu. Hic bisey belli olmuyor  karıncalı bir şekilde ekran rengarenk oldu . Sizce Ram veya ekran kartında mı bir sorun var ? Acil yanıtlarınızı bekliyorum.

theaktas
15-11-2013, 22:44   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

http://p1311.hizliresim.com/1h/h/ukxdu.jpg

emoz159
28-11-2013, 14:22   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 3
96 mesaj

Bu sorun kalıcı olarak mı kaldı yoksa sadece o oyunda mı oluyor keşke bunu belirtseydin. Eğer kalıcı ise windows u güvenli kipte açıp sistemi en sağlam çalıştığı haline döndürmeyi dene, genelde hayat kurtarıcı olabiliyor. Hele ki internette girdiğin saçma sapan siteler sonrası polis seni yakaladı uyarısı geliyorsa. Ama sadece oyunda oluyor ise revo uninstaller gibi programlar ile tamamen kaldırıp ( sistemdeki tüm kayıtlarını silerek regedit de dahil ) yeniden kurmayı dene. Muhtemelen oyunun bazı dosyalarını eksik yüklemiştir. Çünkü oyunlar bazen farklı directx veya opengl yüklenmesini istiyor. Eğer hala olmaz ise salla oyunu...