Oyun severlere League of Legends fırsatı

CHIP Online
31-07-2012, 12:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

League of Legends'in Türkçe kapalı beta testi, sınırlı sayıda kullanıcıya açılıyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/oyu ... -firsati_35051.html

Riot Games Türkiye faaliyete geçtiği günden bugüne dek oyunculara kaliteli hizmeti Türkçe olarak oyun içi ve dışında sunmayı görev edinmiş olduğunu kanıtlıyor. İlerleyen dönemde Türkçe oyun oynayan oyunculara özel etkinlikler ve özel içerikler sunmak için heyecanlı bir çalışma yürüten Riot Games Türkiye bu çalışmaların ilkiyle oyuncuların karşısına çıkıyor.


İlerleyen haftalarda oyuncuların League of Legends'ın Türkçe sürümünü test etmesi ve Riot Games Türkiye ile bu konuya dair görüşlerin paylaşması için oyun, "Kapalı Beta Testi"ne (KBT)açılıyor.  KBT, oyundaki pek çok özelliği denenmesi ve oyunda karşılaşılabilecek sorunların giderilmesi için gerçekleştirildiğinden, test sunucusuna sınırlı sayıda oyuncu kabul ediliyor. KBT başvuruları sosyal medya kanalları, ilerleyen haftalarda açılacak League of Legends Türkiye ana sayfası ve forumlarından duyurulacak.


Teste katılan tüm oyunculara, KBT'ye ayırdıkları değerli vakit ve yapacakları geri bildirimler için teşekkür edebilmek amacıyla Katarina şampiyonu ve Kum Fırtınası Katarina kostümü ücretsiz olarak hediye edilecek. (Bu hediyeler oyunun Türkçe sürümünün lansmanını takiben içinde özel bir kod bulunan bir e-posta ile iletilecek.)

Tüm Konu: Oyun severlere League of Legends fırsatı

Kaynak: www.chip.com.tr