Oyunculara özel SSD: Radeon R7

CHIP Online
25-08-2014, 12:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

AMD, yeni Radeon R7 Solid-State disk serisi ile oyunculara yönelik portföyünü genişletiyor

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/oyu ... adeon-r7_49117.html

Resimlerle: 1.000 dolara 10 MB'lık disk!

"AMD Radeon markası PC oyunseverleri arasında performans ve kalite ile eşdeğer bir anlam taşır" diyen AMD Bellek Direktörü Roman Kyrychynskyi, "OCZ Storage Solutions IP'si tarafından desteklenen yeni AMD Radeon R7 SSD serisi ile bu itibarımızı SSD pazarına sunuyor; performans, güvenilirlik ve uygun fiyat opsiyonunu bir araya getiren SSD'lerle, donanımlarını kurmak veya geliştirmek isteyen oyuncular için müthiş bir seçenek oluşturuyoruz" diye ekliyor.


AMD Radeon R7 Solid-State Disk serisi OCZ Storage Solutions portföyünde eşsiz bir çözüm olarak dikkat çekiyor. Toshiba Grubu'nun en son sürüm A19 MLC NAND flash işlemi ve Barefoot 3 M00 kontrolör teknolojilerini kullanan yüksek performanslı SSD'ler olarak dikkat çeken AMD Radeon R7 Serisi diskleri, günde 30GB yazma dayanıklılığının yanı sıra, sırasıyla 550MB/s ve 530MB/s'ye kadar okuma/yazma hızı sunuyor. Bu özel donanım bileşeni ayrıca, AMD Radeon™ markasına özgü olan özel siyah kasa ile geliyor.


AMD Radeon R7 Serisi SSD'ler; AMD Radeon grafik kartları, AMD FX işlemcileri, AMD Hızlandırılmış İşlem Üniteleri (APU), AMD Radeon bellek, işlemci yonga setleri ve daha fazlasını içeren yüksek performanslı çözümler için AMD'nin stratejik adımlarından biri olan 'tek noktadan alışveriş' konseptini yansıtıyor. Solid-State Disklerin katkısıyla, sistemini, güvenilirliğinden emin olduğu sevdiği markaların parçalarıyla tamamlamak tüketici için çok daha kolay hale geliyor. 


AMD Radeon R7 Serisi SSD'ler 120GB olan versiyonu ile dünya genelinde 99.99 Dolardan başlayan fiyatlar ile pazara sunuluyor. 

Tüm Konu: Oyunculara özel SSD: Radeon R7

Resimlerle: 1.000 dolara 10 MB'lık disk!

Kaynak: www.chip.com.tr