oyunlar

HPQ-User
17-04-2008, 13:54   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

murat sormuş:
hicbir oyunu oynayamıyorum bazı oyunlar hic acılmıyo aldıgım oyunlar korsan cd ondanmı bide krack klasörü diye bişe varmış ben onu yapamıyorum olabilirmi bilgisayarımın özelliklerindenmi kaynaklanıyo oyunları rahat oynayabilmem icin ne yapmalıyım bilgisayarımımı geliştirmeliyim yoksa bilgisayar hakkında dahamı cok bilgi edinmeliyim bide aldıgım bilgisayar parcalarını cam ;yazıcı v.s. gibi parcaları kullanamıyorum hep sorun cıkıyo devamlı bilgisayarcı getirmek zorunda kalıyorum acaba vista saterter işletim sistemindenmi oluyo hangi sistemin formatını attırırsam daha iyi olur markası beko 2 yıl garantisi var bana geniş ve ayrıntılı bilgi verirseniz cok sevinirim cok zorluk cekiyorum

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
celeron D2.66ghz işlemci 512MB DDR2 BELLEK 80GB 7200rpm
sata sabit disk 0/B EKRAN KARTI 64MB CD-ROM OPTİK SÜRÜCÜ
WİNDOWS VİSTA STARTER İŞLETİM SİSTEMİ

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506)

Borga-x
17-04-2008, 14:02   |  #2  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Öncelikle sisteminiz zaten oyun oynamak ıcın hıc ıdeal degıl. onboard ekran kartından hıcbır sey olmaz, RAM'lerınız  de düşük. Bunun dısında kopya oyunların nasıl kuruldugunu burda açıklamak bıraz suç olur.