özel bilgilerin internette görülmesi

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
HPQ-User
09-07-2008, 00:03   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

mavikartal5 sormuş:
sayın yönetici;

yukarıdaki linke bakarsanız; adım ve takma adımla birlikte e-posta adresim görünüyor ve bu bilgi internette geziniyor.

adım ve e-posta adresim internette olacaksa; takma isme ne gerek vardı?

bilgi güvenilirliği olmadığından dolayı forumunuzu terk etmek istiyorum.

nasıl çıkabilirim?

saygılar

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Diğer
Sistem Özellikleri:
bilgilerin internette gezinmesi

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1)

QUAKE-4
09-07-2008, 00:22   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
646 mesaj

Forum&Üyeler Bölümünden Kişisel Profilim YAzana  gir adını sil zaten isim yazmak mecburi değil sen ismini yazarsan tabiki orada görünür...

Ayrıca e posta göndere tıkaldığında adresin gözükür onuda sadece sen görürsün...

Son Düzenleme: QUAKE-4 ~ 09 Temmuz 2008 00:26
waybe
09-07-2008, 00:31   |  #3  
Yıllanmış Üye
2,376 mesaj
QUAKE-4
Forum&Üyeler Bölümünden Kişisel Profilim YAzana  gir adını sil zaten isim yazmak mecburi değil sen ismini yazarsan tabiki orada görünür...

Ayrıca e posta göndere tıkaldığında adresin gözükür onuda sadece sen görürsün...

ewet ismini degiştire bilirsin soy isminide e mail in ise gözükmez ancak sen e mail atarsan gözükür ben genede formu terk etmenizi istemem chıponline her gün gelişen bir site ve kullanıcı sayımızda hızla artmakta ama biz size güven veremiyorsak chıponline ailesinden ayrıla bilirsiniz
saygılarımla

Son Düzenleme: waybe ~ 09 Temmuz 2008 00:32
sametB
09-07-2008, 01:00   |  #4  
Yıllanmış Üye
161 mesaj

olsuturmus oldugun profıl tamamen senın kendı tercıhındır bunun ıcın kımseyı suclamanın anlamı yok

Kapalı Hesap (53751)
09-07-2008, 09:55   |  #5  
Kapalı Hesap
3,036 mesaj

Kişisel profilime tıklayarak şifrenizi girdikten sonra profil düzenlemede adınızı soyadınızı silip görünmesini engelleyebilir "forum kullanıcıları bana" kısmında "e-posta gönderemez'i" seçerek bahsettiğiniz e-posta bilgilerinizi gizleyebilirsiniz.Bunlar zaten girilmesi zorunlu bilgiler değildir.Kolay gelsin.

Recep Baltaş
09-07-2008, 11:34   |  #6  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

CHIP Online hiçbir kullanıcyı adını girme konusnda zorlamamaktadır.

Forum üye olurken gerekli kuralları okumadığınız açık.

"Bu forum kullanıcıların oluşturdukları profilleri değiştirebilmesi için iki seçenek sunar:

Kullanıcılar, kullanıcı ismi ve parolalarını girerek profillerindeki bilgileri değiştirebilirler."

Konu kapanmıştır.