Özelden gelen illegal sorular

mcafee23 ayrılmıştır
05-07-2010, 23:27   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
3,717 mesaj

Bugün bir Chip online üyesinin mail adresim üzerinden bana ulaştırdığı "banka ATM'lerinin ağ topolojisi,ip adreslemesi ve buna bağlı dDos saldırısı" ile ilgili soru illegal isteklerin sınırlarının nereye kadar gidebileceğinin kanıtıdır.
Bundan sonra özelden ve mail aresim üzerinden bana ulaşan,illegal istek içeren hiçbir sorunuza cevap vermeyeceğimi buradan bildiriyorum.Soruyu bana soran ve genelde online olan bu aktif Chip online üyesini buradan deşifre etmiyorum o kendini biliyordur zaten.

Crack değil,serial değil illegalin de bu kadarı.Kendinize ve internette konuşup danıştığınız insanlara zarar vermeyecek şekilde davranınız.

McAfee23

Son Düzenleme: mcafee23 ayrılmıştır ~ 05 Temmuz 2010 23:29
Zwae
06-07-2010, 01:04   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
334 mesaj

Ahlaksızlığın gereği yok...!

mcafee23 ayrılmıştır
06-07-2010, 01:22   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
3,717 mesaj

hayır neye kızıyorum iyice tiii'ye aldılar bu hack olayını
port ve ip tarama programları ile tarayıp banka ip'lerine ulaşacaklarını ve saldırabileceklerini düşünüyorlar ya
bankaların hepsi ATM'lerde kullanılmak üzere geliştirilen NCR OS adında bir işletim sistemine geçiş süresindeler.
Windows bilgisi ile yapabiliyorsanız yapın.Masaüstü resmini de değiştirin tema falan yükleyin
Yapabilecek yetenekteki insan forumlarda soru sormaz.
Maksat kendine bir hava katmak bak nelerle uğraşıyorum demek.Tam bir lamer işi ::::Çocukça::::

Son Düzenleme: mcafee23 ayrılmıştır ~ 06 Temmuz 2010 01:27