Panasonic 37 inç OLED TV için mi çalışıyor?

CHIP Online
26-06-2008, 10:31   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

OLED TV yarışına Panasonic de katıldı. Üstelik Sony ve Samsung'u zorlayacak kadar da iddialı...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Pana ... calisiyor_7491.html

OLED teknolojisiyle ilgili dedikodular çoğalmaya devam ediyor. Bir Japon gazetesinde yayınlanan son dedikodulara göre Panasonic önümüzdeki üç yıl içinde piyasaya çıkacak bir OLED televizyon serisi üzerinde çalışıyor. Fakat Panasonic bu konuda herhangi bir yorum yapmadı. Eğer dedikodular doğruysa, bu büyük ve esnek ekranlar 2011 yılında piyasada olacak.

Geçtiğimiz yıl da Samsung'un 42 inçlik OLED TV'ler üzerine çalıştığı ve 2010 yılında ürünün piyasaya sürüleceği haberini almıştık. Eğer bu doğruysa Samsung Panasonic'ten tam bir yıl daha hızlı davranmış olacak.

Görünüşe göre yakın gelecekte OLED teknolojisini kullanan enerji tasarruflu büyük televizyonları satın almamız mümkün olacak.

Tüm konu: Panasonic 37 inç OLED TV için mi çalışıyor?

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: OLED TV'lerin ne zaman yaygınlaşmasını bekliyorsunuz?

Enes34
26-06-2008, 12:01   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
49 mesaj

Bizim eski televizyonun fişi sonuna kadar çekilsin düşünürüz.

uguruygur
26-06-2008, 12:25   |  #3  
Yeni Üye
24 mesaj
Enes34
Bizim eski televizyonun fişi sonuna kadar çekilsin düşünürüz.
Beğendim

Arkadaşa katılıyorum. Şimdi düz ekranda televizyon izleyeceğim diye bir ton parayı oraya dökmenin ne anlamı var. Oyun ve DVD için istiyorsanız, bilgisayar kullanın. (Zaten LCD tv alanların çoğunun bilgisayarı var.) 300 liraya alırım bir 70 ekran çin malı TV paşalar gibi izlerim. Zaten LCD alsam ne olacak, 2 sene sonra teknoloji değişecek, hoooop bu daha kaliteli hadi bunu alalım. Böyle böyle paraları yiyeceğime biriktirir gerçekten lazım olan bir şey alırım. Göz kırpma

57mm
26-06-2008, 12:35   |  #4  
Yıllanmış Üye
336 mesaj

hala 55 ekran 97 model philips(yanlış yazdım heralde:s:S) kullanıyorum hiçde düşünmedim düz ekran olsun lcd olsun diye... kullanıyorum yetiyo bana. ama monitörde öyle düşünmem çünkü bilgisayarı tvden çok kullanırm..