Panda'dan Ücretsiz Cloud Antivirus

samsat86
08-10-2009, 07:55   |  #1  
samsat86 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
307 mesaj

Üç yıllık çalışmasını nihayet internet kullanıcılarına açan Panda, Cloud Antivirus ile hayli iddialı geliyor.
Son dönemin popüler kavramı olan "cloud" tabanlı sistemiyle tehditleri çok daha hızlı ve etkin şekilde analiz edip çözüm üretmeyi hedefleyen Panda'nın kullanıma sunduğu antivirüs servisi Cloud Antivirus, "Kolektif Zeka" adını verdiği bu sistemle her kullanıcılardan topladığı anonim veriler sayesinde her gün 50 bin yeni tehdidin işini görüyor.

İndir

ozkanmcp
11-12-2009, 16:07   |  #2  
Taze Üye
12 mesaj

ücretsiz antivirüsde Antivir in üstüne tanımam. Cloud un imza dosyası internette yani internet yoksa korumada yok

arpanet
13-12-2009, 11:11   |  #3  
Yeni Üye
37 mesaj

öyle ama internet yoksa virüs de yok bir bakıma....
panda cloudunveri tabanı tam olarak interaktif değil.Önemli modülleri internet bağlantısı olmadan da çalışabiliyor.Kendim test etmiştim.Çok da iyi ve kullanışlı olduğunu söylemeliyim.Yalnız modül güncellemelrinden sonra yeniden başlatma istemesi sevmediğim yönü olmuştu.Ben gelecek yakın bir zamanda çok daha yaygışacağını düşünüyorum.Bu gün emeklem aşamasında yürümeye başladığında daha da iyi ve oturmuş olacaktır.

prison
13-12-2009, 22:59   |  #4  
Yıllanmış Üye
585 mesaj

bu arada link ölmüş..

_eFeKenTLi_
13-12-2009, 23:01   |  #5  
_eFeKenTLi_ avatarı
Yıllanmış Üye
716 mesaj

valla free surumlerden avırayı free personel tek gecerım. dıgerlerını hıc sans verıp denemedım bıle free olanlardan .

hcilek
21-12-2009, 13:14   |  #6  
Yıllanmış Üye
134 mesaj

ücretsiz antivirüslerden bugüne kadar kullandıklarımın içinden sadece Bitdefender free edition beğendim, ama yine de Bitdefender internet security 2010 aldım çünkü free yazılımlara pek güvenemiyorum

black_flood
21-12-2009, 13:31   |  #7  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

keşke almasaydın bitli bitdefender bi halta yaramıyor verdiğin para çöpe gidiyor. otellerde var işini yaptığım rahat 2 ayda bir gidip panda antivirüs ile temizleme yapmaktan sıkıldım her makina için 4 saat zaman gerekiyor 2 günde zor bitiyor. bitdefender web tabanlı trojenlerde direk moko explorer değiştiren virüslerdede yine moko bi halta yaramaz anlayacağın basit sınıfı bir antivirüs. onun yapabildiklerini avira ve avastta rahatlıklan yapabiliyor.

hcilek
21-12-2009, 14:06   |  #8  
Yıllanmış Üye
134 mesaj
Alıntı: black_flood  
keşke almasaydın bitli bitdefender bi halta yaramıyor verdiğin para çöpe gidiyor. otellerde var işini yaptığım rahat 2 ayda bir gidip panda antivirüs ile temizleme yapmaktan sıkıldım her makina için 4 saat zaman gerekiyor 2 günde zor bitiyor. bitdefender web tabanlı trojenlerde direk moko explorer değiştiren virüslerdede yine moko bi halta yaramaz anlayacağın basit sınıfı bir antivirüs. onun yapabildiklerini avira ve avastta rahatlıklan yapabiliyor.
katılmıyorum, Bitdefender 2010 versiyonları şu anda piyasadaki en iyi antivirüslerden biri, virüs bulma oranlarında panda dan çok daha iyi