Paragon Partition Manager 11SE Personal (English Version) [15.07.2010]

CHIP Online
15-07-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Artan sabit disk kapasitesiyle birlikte, bu geniş alanı uygun   boyutlara ayrımak da önem kazanıyor. Paragon Software'in kullanımı kolay   partisyon aracı, sabit diskinizi yeniden biçimlendirmek ve bu sayede   verimli depolama yapmak için ideal bir yazılımdır. Paragon Partition  Manager ile format atmaksızın, işletim sistemini ve  yazılımlarınızı da  baştan kurmak zorunda kalmaksızın, sabit diskinizi  bölümlendirebilir ve  bilgisayarınızı daha verimli kullanabilirsiniz.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Artan sabit disk kapasitesiyle birlikte, bu geniş alanı uygun   boyutlara ayrımak da önem kazanıyor. Paragon Software'in kullanımı kolay   partisyon aracı, sabit diskinizi yeniden biçimlendirmek ve bu sayede   verimli depolama yapmak için ideal bir yazılımdır. Paragon Partition  Manager ile format atmaksızın, işletim sistemini ve  yazılımlarınızı da  baştan kurmak zorunda kalmaksızın, sabit diskinizi  bölümlendirebilir ve  bilgisayarınızı daha verimli kullanabilirsiniz.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forumİşte bir bakışta avantajlarınız:Gelişmiş Biçimlendirme İşlemleri: NTFS partisyonları   Windows'u yeniden başlatmaya veya işinizi yarıda bırakmaya gerek   kalmaksızın büyütün, veri kaybı olmadan disk bölümlerinin boyutunu   değiştirin, boş alanı partisyonlar arasında dağıtın, bölün, birleştirin   vb...
Geliştirilmiş iki seviyeli kullanıcı arayüzü: Daha rafine bir   kullanıcı arayüzü, farklı tecrübe seviyelerindeki kullanıcılar için   kolay ve gelişmiş seçenekler sunuyor.
Optimizasyon ve Defragmantasyon: Güçlü Paragon Adaptive   Restore teknolojisi sayesinde Windows Vista'yı tamamen farklı bir   donanım veya sanal bilgisayar üzerinde geri yükleyebilirsiniz.
Partition  Manager 11 Personal hakkında daha fazla bilgi için tıklayın64 bit işletim sistemi kullanıcıları buradan indirebilirlerTeknik destek:Giveaway süresince Paragon Software http://twitter.com/paragonsoftware adresinden teknik destek sunmaktadır. Lütfen yazılımı indirirken,   kurarken, kaydederken ve genel olarak kullanırken karşılaştığınız   sorunlarınızı ve sormak istediklerinizi buradan sorun. Paragon Software   destek ekibi size en kısa sürede cevap verecektir.Artan sabit disk kapasitesiyle birlikte, bu geniş alanı uygun   boyutlara ayrımak da önem kazanıyor. Paragon Software'in kullanımı kolay   partisyon aracı, sabit diskinizi yeniden biçimlendirmek ve bu sayede   verimli depolama yapmak için ideal bir yazılımdır. Paragon Partition  Manager ile format atmaksızın, işletim sistemini ve  yazılımlarınızı da  baştan kurmak zorunda kalmaksızın, sabit diskinizi  bölümlendirebilir ve  bilgisayarınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: Paragon Partition Manager 11SE Personal (English Version)