Parasını hak eden Android oyunları!

CHIP Online
13-06-2013, 11:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Android için geliştirilen bu 10 ücretli oyun, vereceğiniz parayı son kuruşuna kadar hak ediyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/par ... oyunlari_40898.html

Resimlerle: 2013'ün en iyi oyunları

Android işletim sistemi için geliştirilen oyun sayısı her geçen gün artıyor. Platform popülerlik kazanıp kullanımdaki cihaz sayısı arttıkça daha fazla sayıda firma Android için oyun geliştiriyor, diğer platformların klasikleşmiş oyunların Android uyarlamalarını üretiyorlar. Bu yazıda ele alacağımız 10 oyun, Android için üretilmiş ücretli oyunların (bizce) en iyileri. Ancak oyunları oynayabilmek için ücret ödemeniz gerekiyor. Ama emin olun ödeyeceğiniz her kuruşa değiyorlar.


Jones On Fire:"Temple Run gibi ama sağa koşuyorsun ve kediler var!" Jones on Fire en kısa bu şekilde anlatılabilir. Platform oyunu sevenlerin de çok hoşuna gidecek olan Jones on Fire, özellikle "değişik" bir oyun arayanlar için.


Asphalt 7 Heat:Android işletim sistemi için üretilmiş en iyi yarış oyunlarından biri. Ayrıca Geleceğe Dönüş filmindeki DeLorean'i kullanma şansı da sunuyor. Gerçek dünyadan yarış pistleri sunan oyun kısa sürede stres atmak için birebir.


Trainyard:Çok zekice tasarlanmış bir bulmaca oyunu olan Trainyard'da amacımız ray döşeyerek trenleri istasyonlara ulaştırmak. Göründüğünden daha zor olduğunu belirtmeliyiz. Ciddi bulmaca düşkünleri için!


They Need To Be Fed 2:İlk oyunun başarı kazanmasını sağlayan formülü aynen uygulayan They Need To Be Fed 2, daha önce görmediyseniz sizi biraz şaşırtacak bir oyun. Oyunda amaç engelleri aşmak, canavarları beslemek ve 50 bölümü sabırla bitirmek.


Tüm Konu: Parasını hak eden Android oyunları!

Resimlerle: 2013'ün en iyi oyunları

Kaynak: www.chip.com.tr