Paritus Akıllı Arama Çözümleri tanıtıldı!

CHIP Online
20-01-2014, 12:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Paritus Akıllı Arama Çözümleri'nin toplantısında birçok önemli isim bir araya geldi!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/par ... anitildi_44927.html

Türkçe düşünen algoritmasıyla Türkiye'nin önemli veri doğrulama, zenginleştirme ve koordinatlama yazılımı Paritus Akıllı Arama Çözümleri, 15 Ocak 2014 günü Wyndham Hotel'de düzenlenen ve Paritus işortakları ile müşterilerinin geniş katılımına sahne olan renkli bir lansman toplantısı ile kamuoyuna tanıtıldı. Paritus teknolojisini 2009 yılından bu yana geliştiren BT Bilgi Teknolojileri'nin düzenlediği toplantıya Paritus Veri Kalitesi ve Lokasyon Bazlı Hizmetler, Hizmet Planlama Yöneticisi Barış Işıklılar, Enpara.com Teknoloji ve Ürün / Süreç Yönetimi Bölüm Müdürü Cumhur Türkmen, NeoSinerji Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Mehmet Üst ile Infotech Kurucu Ortağı Ali Ufuk Peker konuşmacı olarak katıldılar.


Finans, perakende, lojistik, e-ticaret ve sigortacılık gibi çeşitli sektörlerden veri kalitesi ve veri yönetimi profesyonelleri ile IT yöneticilerinin de izleyici olarak yer aldığı toplantının açılış konuşmasını Paritus Akıllı Arama Çözümleri Ürün Müdürü Zuhal İşcan gerçekleştirdi. İşcan, açılış konuşmasında özetle şunları söyledi:


"Günümüzde kurumların altyapı itibarıyla teknoloji yatırımları açısından belli bir olgunluk seviyesine geldiğini görüyor ve bunu tabii ki memnuniyet verici buluyoruz. Ancak bugün profesyonellerin daha büyük bir sorunu var, o da mevcut bilgiden gerçek iş değeri elde etmek. Profesyonel yöneticiler günümüzde mevcut bilgiyle rakiplere göre ciddi bir fark yaratma olanağına sahip. Paritus'un kurumlara sunduğu katma değer tam bu noktada öne çıkıyor. Türkiye'nin dinamik kurumlarına nitelikli bilişim hizmetleri sunan BT Bilgi Teknolojileri'nin yatırımlarıyla düzenli olarak gelişen Paritus teknolojisi, sağladığı veri zenginleştirme, doğrulama ve koordinatlama olanaklarıyla kurumların veri kalitesinde çarpıcı değişimler yaratabiliyor. Teknolojik yeniliklere açık, esnek ve modüler bir yazılım olan Paritus'un veri kalitesi stratejilerinin vazgeçilmez bir bileşeni olmasından büyük bir gurur duyuyoruz".


Tüm Konu: Paritus Akıllı Arama Çözümleri tanıtıldı!

Kaynak: www.chip.com.tr