Patch Kurulmuyo

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Dotty
03-08-2004, 11:33   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

ben red alert2 indirdim kazaa dan kurdum single çok güzel oynanıyo fakat multi oynamaya çalıştığımda versiyonlarınız aynı değil diyo bende son versiyonunu indirdim ( patch 1.006)
kurmaya çalıştığımda missing registry filan diyodu gittim içinde reg dosyası vardı çalıştırdım localmacgine weswood olarak girdi bu sefer de
old file not found diyip kapatıyo no file updated since ....
galiba ilk versiyondan yüklemeye başlıycam dedim
gittim
1.001
1.002
1.003
indirdim hepsini denedim hepsinde aynı şeyi dedi bende arkadaşın game.exe ile ra2.exe sini aldım benimkinin üstüne kopyalıdm oyun versiyonu açılışta 1.006 oldu ama yine versiyonlarınız aynı değil diyo bende sonra registryden versiyon tabına geldim eversiyon 1.001 yazıyodu arkadaştaki gibi 6 yaptım 1 i yine olmadı anlayacağınız patchi kurmadan oynayamıycam.
bende eskiden öyle olduğunda winrar ile sağ kilik extract here derdim çıkardı dosyalar üstüne yazardım olurdu ama bunda öle bişi diyemiyorum (bu patch te türü farklı)

ben bu patchi nasıl kurabilirim.
(Cdyi al yükle diye cevap vermeyin kaç yıldır 1 oyun cd si almadım bi gücük sorun nedeniylede almam

tasowy
07-08-2004, 21:46   |  #2  
Taze Üye
11 mesaj

arkadaşım sende bu inat oldukça daha çok oyunlar oynayamazsın cimrilik etme de gidip bi cd al yani zaten kopya alcaksın ona da 2 milyon ver yani

Elektrocu
08-08-2004, 10:41   |  #3  
Üye
80 mesaj

CD yi al yükle diye cevap vercez tabi alla alla