PC Anlamsız Yere Oyunlarda Kasıyor

rapper256
06-02-2016, 21:17   |  #26  
rapper256 avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
37 mesaj
Alıntı: Batuhan Karsan 26  
http://www.nvidia.com.tr/drivers bu siteye gir.seri gt600m notebook seç aşağıdan gt635m i bul.sürücüyü indir kur.ekran kartının sürücüsü yüklenmemiş.bu yüzden kasıyor.

edit : peki oyuna sağ tıklayınca grafik işlemciyle çalıştır diye bi sekme var mı ? yoksa driverda sorun var.

Arkadaş şaka mısınız? Ekran kartı sürücüsü yüklenmiş olsa zaten oyunu açamaz arkadaş, ki açmış ve ekran kartı sürücülerini kontrol etmiş olmasına rağmen yeni sürücü olmadığını söylemiş olmasına rağmen ezbere saçma sapan cevap veriyorsunuz!

Akif_52
12-02-2016, 00:00   |  #27  
Taze Üye
7 mesaj
Alıntı: rapper256  
Arkadaş şaka mısınız? Ekran kartı sürücüsü yüklenmiş olsa zaten oyunu açamaz arkadaş, ki açmış ve ekran kartı sürücülerini kontrol etmiş olmasına rağmen yeni sürücü olmadığını söylemiş olmasına rağmen ezbere saçma sapan cevap veriyorsunuz!
Katılıyorum kardeşim.Bende aynı sorunla başbaşaydım.Bu konuya göz attım adam soğutup girdim aynı diyor  öteki ise 5 dk. sonra yine ısınır diyor.bilgisayarın ısınıyor denilebilecek seviyeye gelmesi icin 5 dakika falan bi beklemek lazım.oyuna girdiğin gibi 60-65 derecelerden başlar.ayrıca 75 derece çok demişler.oysa oyun oynanan bir laptop için normal.sürücü olayına ise aynen katılıyorum.bir sıkıntı çıksa zaten anlaşılır.arkadaşında buralara gelip konu açacak kadar akıllı olduğunuda var sayarsak oyunu ultra ayarlarda oynadığınada şahit olabiliriz.Veya aynı zamanda banada sürekli böyle kişilerin çattığını.

fuko3aga
26-05-2017, 11:52   |  #28  
Taze Üye
1 mesaj

aynısı bendede oluyor 7 yıllık paçalarını değiştircem ama ekran kartı değişirmi ?? lütfen hp paviliong6

ramazanckr
11-06-2017, 22:57   |  #29  
Taze Üye
1 mesaj

Aynı sorun bendede var mesela frivden mario'yu oynarken test ediyorum ilk 5-10 dk bir sorun yok fakat 10 dk sonra falan oyun donuyor. Neyden kaynaklanıyor yardım ederseniz sevinirim.

emre bozdag
17-09-2017, 19:41   |  #30  
Taze Üye
1 mesaj

Peki birşey sorabilir miyim ben system care 10 yükledim sonra sildim (laptop Asus) ve bilgisayar otomatik yeniden başladı ve ekran bulanık oldu düzelttim ama artık bilgisayarımda oyunlar kasıyor bunun için ben ne yapabilirim lütfen söylermisin biliyorsan? TEŞEKKÜRLER

The VictorY
27-06-2018, 13:10   |  #31  
Taze Üye
1 mesaj

ARKADAŞLAR BENİM PCME VİRÜS BULAŞMIŞTI TAMİRCİYE GÖTÜRDÜK FORMAT ATTI VEDE BİOS PİLİNİ DEĞİŞTİRDİ ESKİMİŞ DİYE ŞU ANDA MAXELL 3V BİOS PİLİ KULLANIYORUM PİL DEĞİŞMEDEN ÖNCE VE FORMAT ATMADAN ÖNCE PC HİÇ KASMAZ İKEN FORMAT VE BİOS PİLİ DEĞİŞTİ PC KASIYOR OYUNLARDA CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM ACİLLL

Ibrahimm Erkara
23-04-2019, 20:22   |  #32  
Taze Üye
1 mesaj

benimde pc oyunlarda kasıyor lütfen yardı