PC ck kotu donyr ? SSD kart almalıyım ? özl. burd

RahatadamBok
16-04-2016, 17:19   |  #1  
RahatadamBok avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

Arkadaşlar , Benim PC alalı 7 Sene Oldu , Laptop Marka : HP COMPAQ PRESARİO CQ57 . pc çok yavaş yani oyunlarda performansı çok kötü 15-5 fps Wolfteam olsun Minecraft Olsun ve Bazı Oyunları Hiç Açmıyor , Bu pc ne ne alsam yani ne yapsam felan dedim yapabileceğim ne program ne grafik ayarlaarı hepsini düşürdüm ama olmuyor yani hala pc donuyor , ve bende arkadaşımdan bilgi aldım senin pc hdd kart danda kötü dedi:D bende katıldım SSD kart Al dedi Bende araştırdım felan 100-250 TL arasında bir SSD kart almaya karar verdim Sizce Almalımıyım ve bukadar parayla ne alıyım ? ben pc ye napıyım Yani onu söyleyin Hemen Özellikleri aŞŞAĞIDA 

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Ram : 1.64GB  Ekran Kartı : 977MB    İşlemci : AMD E-300 APU with Radeon(tm) HD Graphics 1.30 ghz 

PC durumum böyle yani PC berbat  :(  bu pc ye ne yapmalıyım he bu arada c ile d Çok fazla dolu değil .

yerel Disk C ile D Toplam 300 gb 

bu PC ye SSD KART ALIYIM BENCE ? SİZCE ?

furkanb
27-04-2016, 18:46   |  #2  
furkanb avatarı
Yeni Üye
35 mesaj

bence bilgisayarı değiştir ram yetersiz ve çok eski bir bilgisayar
yeni bir tane öneririm

RahatadamBok
15-05-2016, 11:04   |  #3  
OP Taze Üye
7 mesaj

ucuz byle kasmayan bi pc önerirmisin :) dizüstü , masaüstü farketmez
kamasın yeter yeter artık ya vallaha minecraft diye oyun var 5 fps oynuyorum hiç bir oyunu açmıyor bıktım

Badsmokin
27-05-2016, 16:40   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
368 mesaj

Sistem baya eski ssd alıp harcama yapma bence. İmkanınız varsa yeni sistem toplayın